STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Poniedziałek, 6.04.2020 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Czy posiadasz instynkt przedsiębiorcy?

Zapewne każdy z nas, słysząc kiedyś historię zwykłych ludzi, którzy otworzyli własną firmę i odnieśli nieprawdopodobny sukces, chciałby być na ich miejscu. Zastanawiamy się wtedy, jakie czynniki zadecydowały o tym, że akurat ten człowiek stał się znakomitym przedsiębiorcą. Łut szczęcia? Wyjątkowe umiejętności? Predyspozycje ukryte w psychice?

Monica Mehta, w książce pt. "Instynkt przedsiębiorcy" przedstawia wpływ rozmaitych czynników behawioralnych, które mogą mieć znaczenie, w przypadku podejmowanych przez nas życiowych decyzji. Niezwykle istotne jest nasze nastawienie, które może sprzyjać bądź blokować naszą drogę do sukcesu.

Autorka przytacza historie znanych obecnie przedsiębiorców, których kariera nie opierała się o wieloletnie studia, praktyki, czy też mozolny biznesplan. Droga do sukcesu tychże biznesmenów była równie krótka, jak czas, w którym podjęli decyzję o założeniu firmy.

Drugim znaczącym elementem książki są omawiane zagadnienia z dziedziny psychologii i neuropsychologii. Podane w prostej, klarownej formie, pozwolą zrozumieć instynkty, które kierują ludźmi „skazanymi na sukces”.

Książkę polecamy osobom, chcącym poznać ukryte mechanizmy naszej psychiki, mające znaczący wpływ na podejmowane przez nas decyzje, a także biznesmenom oraz osobom planującym założyć własną działalność finansową.

 

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0