STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Środa, 8.04.2020 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: News Ciekawostki

Spadające dania od PizzaPortal.pl

28.04.2015 12:40:31
Na przystanku tramwajowym w Poznaniu stanęła interaktywna gablota z ekranem dotykowym. Pasażerowie mogą zagrać w grę polegającą na łapaniu spadających dań. 
 
Specjalna aplikacja umieszczona w wiacie przystankowej AMS to duża szansa dla odbiorców, którzy usiągając dobry wynik w grze mogą wygrać vouchery na zamówienia jedzenia on-line poprzez serwis PizzaPortal.pl. W każdym dniu jest do wygrania 100 voucherów uprawniających do 10 zł zniżki na każde zamówienie złożone poprzez wspomniany serwis internetowy. Aby otrzymać voucher należy zdobyć co najmniej 30 punktów w grze – dania fit są premiowane dodatkowymi punktami. Jest to część akcji PizzaPortal.pl This is fit, której specjalnym przesłaniem jest popularyzowanie zdrowego trybu życia i zrównoważonej diety.

Dodatkowo, mieszkańcy Poznania mogą liczyć na specjalne akcje ambientowe, również na przystanku z gablotą. Niespodzianki będą czekać na uczestników zabawy gdzie już 13 maja b.r. 
 
Interaktywna gablota znajdująca się na przystanku tramwajowym Roosevelta/ most Teatralny/ Pułaskiego w Poznaniu i będzie działać do 15 maja br. W poprzednich realizacjach gablota interaktywna była wykorzystywana w interaktywnych zabawach - taka forma promocji zyskuje na popularności.Źródło: AMS

Oceń artykuł:
Komentarze ( 2 )
Skomentuj »
Nick: *
Tytuł: *
Treść: *
 
Kod z obrazka: *
Re:
02.07.2017 23:32:23
Re:
02.07.2017 23:26:12

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0