STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Środa, 20.02.2019 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: News Z branży

Plej odpowiada za strefę Antyradia na Open’er Festival 2018

05.07.2018 14:33:53

Antyradio na czas trwania Open’er Festival 2018 przenosi swoje studio i nadaje live ze specjalnej festiwalowej strefy przygotowanej i prowadzonej przez agencję Plej.

Strefa Antyradia już wystartowała! Przez najbliższe dni (4-7 lipca) radio będzie nadawać prosto z koncertowego pola Open'er Festival 2018 na gdyńskim Kosakowie. Dzięki przygotowanej przez agencję Plej strefie Antyradia, każdy uczestnik festiwalu może odwiedzić festiwalowe studio radiowe, zobaczyć na żywo, jak działa radio i stać się częścią tego eventu. W strefie prowadzone będą rozmowy z artystami oraz spotkania z prezenterami, nie zabraknie też konkursów z nagrodami i innych atrakcji.  Agencja Plej zaaranżowała festiwalowe studio radiowe w pełni przystosowane do profesjonalnej pracy prezenterów i dziennikarzy.

- To nasza kolejna realizacja w zakresie tworzenia stref klienta na festiwalach muzycznych. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w tym obszarze, ale stworzenie od podstaw studia, z którego non-stop radio nadaje transmisje live, a przy tym jest to przestrzeń przyjazna i atrakcyjna dla uczestników festiwalu, jak również miejsce spotkań z artystami, to rozwijające wyzwanie, które działa na nas niezwykle motywująco. Stale poszerzamy kompetencje w tym obszarze i jesteśmy pewni, że strefa Antyradia na Open’erze będzie miejscem cieszącym się ogromnym zainteresowaniem i uznaniem słuchaczy – przekonuje Rafał Krawczuk, managing director z Plej.

Źródło: Plej


Oceń artykuł:
Komentarze ( 0 )
Skomentuj »
Nick: *
Tytuł: *
Treść: *
 
Kod z obrazka: *

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0