STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Sobota, 20.04.2019 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: News Z branży

PR Hub dla Tetra Pak

03.08.2018 14:06:08

PR Hub opracowała strategię komunikacji najnowszej inwestycji firmy Tetra Pak na rzecz zwiększenia skali recyklingu opakowań kartonowych w Polsce. Celem działań jest poszerzenie wiedzy społeczeństwa w zakresie ekologicznego charakteru opakowań kartonowych oraz zachęcenie do postaw służących środowisku naturalnemu.

Tetra Pak jest liderem w dziedzinie przetwarzania żywności i jednym z największych światowych producentów opakowań kartonowych. Firma od lat działa na rzecz kształtowania systemu sortowania i recyklingu opakowań kartonowych w Polsce. Najnowszą inwestycją Tetra Pak jest wsparcie inwestycji wadowickiej papierni w technologie recyklingu opakowań kartonowych. Zadaniem PR Hub jest przeprowadzenie działań informacyjno-edukacyjnych, których celem jest zachęcenie społeczeństwa do świadomych wyborów, służących środowisku naturalnemu.

Możliwość współpracy przy tym projekcie jest dla zespołu PR Hub ogromnym wyróżnieniem. Głęboko wierzymy w wartość rzetelnych działań edukacyjnych, dzięki którym dokonują się realne zmiany społeczne nie tylko w zakresie percepcji, ale też konkretnych postaw. Z tym większą radością podejmujemy kolejne wyzwanie, szczególnie, że nowy projekt wpisuje się w specjalizację działalności PR Hub – projekty edukacyjne i kampanie społeczne – powiedziała Emilia Hahn, Prezes Zarządu PR Hub.

Za działania komunikacyjne odpowiada zespół kierowany przez Martę Radomską, Account Managera. Nowy projekt pozyskano w wyniku konkursu ofert.


Źródło: PR Hub
 

Oceń artykuł:
Komentarze ( 0 )
Skomentuj »
Nick: *
Tytuł: *
Treść: *
 
Kod z obrazka: *

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0