STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Sobota, 20.04.2019 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: News Z branży

IKEA wybrała agencję PR do komunikacji korporacyjnej oraz Public Affairs

07.08.2018 15:32:59
Fot. Pixabay.com
Fot. Pixabay.com
IKEA zakończyła przetarg na kompleksową obsługę komunikacji korporacyjnej, obejmującą wewnętrzne i zewnętrzne działania oraz Public Affairs. Zwyciężyła agencja 2B UP Consulting, będąca częścią Garden of Words Group. Współpracę w nowym obszarze firmy rozpoczną we wrześniu 2018 roku.
 
Zamknięte postępowanie przetargowe uruchomione zostało w połowie maja 2018 roku. Do jego udziału IKEA zaprosiła swojego dotychczasowego partnera, Havas PR Warsaw oraz agencje 24/7Communication, Garden of Words Group, Grayling oraz MSLGROUP. Agencje otrzymały określone zadania do wykonania, które przedstawiły pod koniec czerwca na spotkaniach przetargowych z działem komunikacji korporacyjnej IKEA.
 
Do ostatniego etapu przeszły dwie agencje: Havas PR Warsaw i 2B UP Consulting, które wykazały się najlepszym zrozumieniem marki. W jego trakcie omówione zostały szczegółowe kwestie związane z potencjalną przyszłą współpracą i na tej podstawie została podjęta decyzja.
 
Pozostałe cztery agencje otrzymają gratyfikację finansową w podziękowaniu za poświęcony czas i pracę przy wykonywaniu zadań przetargowych.  
 
Obsługę w zakresie komunikacji produktowej dla IKEA nadal prowadzić będzie agencja Garden of Words, również wchodząca w skład Garden of Words Group. 
 
Źródło: IKEA

Oceń artykuł:
Komentarze ( 0 )
Skomentuj »
Nick: *
Tytuł: *
Treść: *
 
Kod z obrazka: *

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0