STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Niedziela, 5.04.2020 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: News Z branży

Otwarcie nowego oddziału agencji Galaktus PR

28.08.2018 15:49:30
24 sierpnia 2018 roku –  Galaktus PR, jedna z największych polskich agencji komunikacyjnych, otwiera biuro na terytorium Niemiec.
 
Firma ma ogromne doświadczenie w zakresie usług PR i marketingowych dla klientów z branży hi-tech, hardware, gier wideo i esportu. Nowa placówka w Hamburgu to ukierunkowanie na dynamiczny rozwój poza granicami kraju oraz umocnienie pozycji agencji na rynku światowym. Umożliwi to jeszcze lepszą obsługę międzynarodowego grona klientów.
 
Nowe możliwości
 
Poszerzanie zasięgu świadczenia usług agencji wśród państw europejskich jest dla nas priorytetem. Cieszymy się, że możemy rozwijać współpracę z niemieckimi sąsiadami i otwieramy nowy oddział w Hamburgu – komentuje Mateusz Szukajt, CEO Galaktus PR. – Cieszy nas również fakt, że powiększamy nasz zespół o kolejnych pasjonatów esportu i nowych technologii! – dodaje Mateusz Szukajt. 
 
Nowym biurem zarządzać będzie Tim Krause-Murroni, zajmujący poprzednio stanowisko Global PR Director w Daedalic Entertainment i Head of PR w ROCCAT. Pracownikami oddziału są specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, odnoszący sukcesy na skalę światową. Wszystko po to, by zapewnić profesjonalne, indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań klientów. 
 
Z Galaktus PR łączy mnie wiele wspaniałych projektów. Firma posiada bardzo oddany zespół, który wykonuje świetną robotę dla swoich klientów w Europie Wschodniej i w Rosji. Agencja rozumie potrzeby rynku i jest niezawodnym doradcą w dziedzinie komunikacji i sprzedaży. Możliwość świadczenia usług w całej Europie jest naszym dużym atutem i jestem przekonany, że możemy teraz zaoferować jeszcze wyższą jakość naszym klientom i partnerom – komentuje Tim Krause-Murroni. 
 
Źródło: Galaktus PR

Oceniono na 5.0 pkt
Komentarze ( 0 )
Skomentuj »
Nick: *
Tytuł: *
Treść: *
 
Kod z obrazka: *

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0