STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Sobota, 24.08.2019 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: News Z branży

Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach już w przyszłym tygodniu

19.10.2018 15:06:21
Influencer marketing w promocji turystyki, komunikacja z mediami z perspektywy samorządu, storytelling na przykładzie miasta – to tylko niektóre kwestie, które zostaną poruszone podczas zbliżającego się VIII Kongresu Innowacyjnego Marketingu w Samorządach. Wydarzenie odbędzie się już 25-26 październiku w Hotelu Hilton Garden Inn w Rzeszowie.
 
Podczas dwóch dni wydarzenia wystąpi 20 prelegentów, wśród których znajdują się m.in. Krzysztof Łapiński – były rzecznik prezydenta RP oraz właściciel agencji PR Timing, Robert Stępowski – redaktor naczelny portalu Marketing Miejsca czy Michał Mikołaj Podbielski, Prezes Zarządu Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. Więcej informacji o kongresie oraz jego programie można znaleźć na stronie http://www.podkarpackie.org.pl/
 
Zakres tematyczny tegorocznego Kongresu pozwoli na szerokie omówienie najbardziej aktualnych trendów w marketingu terytorialnym. Zaproszeni prelegenci przedstawią m.in. sposoby na skuteczne wykorzystanie event marketingu, prawne aspekty związane z brandingiem i PR-em samorządów oraz zasady tworzenia efektywnych strategii komunikacyjnych. Podczas prezentacji nie zabraknie wielu inspirujących przykładów oraz ciekawych merytorycznie case studies.
 
W Kongresie co roku uczestniczy około 150 osób związanych z marketingiem oraz komunikacją jednostek samorządu terytorialnego. Inicjatywa podjęta przez organizatorów jest okazją do poszerzenia wiedzy oraz dyskusji w gronie ekspertów. Wydarzenie będzie uzupełnione przez blok warsztatów, które pozwolą na zdobycie praktycznych umiejętności z zakresu marketingu miejsca.
 
 
 
 
 
 
Źródło: Exacto

Oceń artykuł:
Komentarze ( 0 )
Skomentuj »
Nick: *
Tytuł: *
Treść: *
 
Kod z obrazka: *

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0