STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Środa, 26.06.2019 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: News Z branży

Continental wybiera Plej

21.12.2018 15:56:56
Continental zaufał know-how i doświadczeniu Plej. Trwają prace nad strategią na 2019 rok. Plej będzie wspierał klienta koncepcyjnie i kreatywnie w zakresie komunikacji 360. Agencja została wyłoniona w drodze przetargu.
 
Plej, przy strategicznym wsparciu Melting Pot, dopracowuje właśnie strategię marki Continental na 2019 rok i planuje aktywności na nadchodzące miesiące. Komunikacja 360 i tworzenie unikalnego brand experience, integrującego content m.in. w obszarze kreacji, digitalu czy eventów, to kierunek, w którym Plej od kilku lat umacnia i rozwija swoją ofertę. Obsługą marki Continental po stronie agencji zajmuje się team accouncki kierowany przez Łukasza Antoniego Koperę.
 
Wszyscy kojarzą opony Continental, ale nie wszyscy wiedzą, że marka ma na swoim koncie także bardzo ciekawe współprace z producentami obuwia. Z podeszw Continental w butach trekkingowych i do biegania korzystają zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści na całym świecie. Marka Continental ma także ponad 100-letnie doświadczenie w innowacyjnej produkcji opon rowerowych, wykorzystywanych w najważniejszych światowych wyścigach kolarskich. Klient, który nieszablonowo i kompleksowo myśli o swojej marce, stwarza potencjał dla naprawdę ciekawej komunikacji. Jesteśmy podekscytowani i przekonani, że już wkrótce uda nam się wypracować z marką Continental unikalny brand experience – przekonuje Łukasz Ostaszewski, client service & integrated communiaction partner w Plej.
 
Continental to globalny producent opon oraz wiodący dostawca rozwiązań dla branży motoryzacyjnej.  Obecnie co trzeci samochód w Europie wyjeżdża z fabryki na oponach tej marki. Głównym celem koncernu jest zapewnienie bezpieczeństwa jazdy bez kompromisów. Swoją strategię działania w tym obszarze zawarł w Wizji Zero, która zakłada całkowite wyeliminowanie wypadków drogowych.
 
Źródło: Plej

 


Oceń artykuł:
Komentarze ( 0 )
Skomentuj »
Nick: *
Tytuł: *
Treść: *
 
Kod z obrazka: *

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0
Warning: mkdir() [function.mkdir]: No such file or directory in /home/users/newsline/public_html/newsline.pl/inc/error.inc.php on line 20

Warning: mkdir() [function.mkdir]: No such file or directory in /home/users/newsline/public_html/newsline.pl/inc/error.inc.php on line 20