STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Środa, 26.06.2019 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: News Z branży

Projekt „Archiwa Rodzinne Niepodległej” ze strategią komunikacji od Neuron Agencji PR

20.12.2018 11:39:52
Neuron Agencja Public Relations przygotowała na zlecenie Naczelnej Dyrekcji Archiwów Państwowych strategię oraz plan komunikacji ogólnopolskiego projektu „Archiwa Rodzinne Niepodległej”. Projekt zostanie zrealizowany w 2019 roku, a jego celem będzie przekazanie posiadaczom wartościowych archiwaliów wiedzy o sposobach ich zabezpieczania oraz pozyskanie co najmniej stu nowych kolekcji rodzinnych do zbiorów Archiwów Państwowych.
 
Warsztat jako wsparcie w analizie
 
W celu opracowania strategii komunikacji agencja przeprowadziłastrategiczny warsztat komunikacyjnyz udziałem pracowników Naczelnej Dyrekcji oraz przedstawicieli archiwów państwowych. Na bazie wniosków z warsztatu przygotowany został szczegółowy plan komunikacji obejmujący działania PR i marketingowe.
 
Zależało nam na uwzględnieniu doświadczeń członków zespołu archiwów państwowych z różnych miast i regionów Polski. Zaproponowana przez Neurona warsztatowa metoda pracy umożliwiła sprawne zebranie niezbędnych informacji oraz wspólne uzgodnienie celów biznesowych i komunikacyjnych projektu. Dzięki temu plan działań powstał w założonym terminie i jest dobrze osadzony w realiach budżetowych – mówi Maciej Gajewski, Dyrektor Departamentu Organizacji i Udostępniania Naczelnej Dyrekcji Archiwów Państwowych.
 
Czym zajmuje się Naczelna Dyrekcja Archiwów Państwowych?
 
Naczelna Dyrekcja Archiwów Państwowych to centralny urząd administracji rządowej podległy Ministrowi Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Zarządzana przez Naczelnego Dyrektora Archiwów Państwowych sieć 33 archiwów gromadzi, przechowuje, opracowuje, zabezpiecza i udostępnia materiały archiwalne od czasów średniowiecza do czasów dzisiejszych.
 
Czym zajmuje się Neuron Agencja Public Relations?
 
Neuron to warszawska agencja specjalizująca się w doradztwie strategicznym i prowadzeniu projektów z zakresu komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Do klientów firmy należą m. in. Netia, Arval i PKO Bank Polski. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Neuron Agencji PR.
 
Źródło: Neuron Agencja PR

 


Oceń artykuł:
Komentarze ( 0 )
Skomentuj »
Nick: *
Tytuł: *
Treść: *
 
Kod z obrazka: *

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0
Warning: mkdir() [function.mkdir]: No such file or directory in /home/users/newsline/public_html/newsline.pl/inc/error.inc.php on line 20

Warning: mkdir() [function.mkdir]: No such file or directory in /home/users/newsline/public_html/newsline.pl/inc/error.inc.php on line 20