STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Sobota, 24.08.2019 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: News Z branży

Nowa kampania TV marki Sanytol

17.01.2019 09:53:52
W poniedziałek 14 stycznia wystartowała nowa kampania wideo promująca uniwersalny środek czyszczący i dezynfekujący marki Sanytol. Media w kampanii zaplanował i zakupił dom mediowy Havas Media.

AC Marca, producent produktów dezynfekujących marki Sanytol, przeznaczonych do użycia w domu, rozpoczyna kolejną, już piątą kampanię reklamową na polskim rynku. Zaplanowane działania promocyjne dotyczą dwóch produktów, Uniwersalnego Środka Czyszczącego i Dezynfekującego w płynie oraz w sprayu. Kampania rozpoczęła się 14 stycznia 2019 r. i potrwa do 10 lutego 2019 r. W jej ramach emitowane będą spoty w telewizji we wszystkich grupach kanałów: Polsat, TVN, TVP, TVP tematyczne czy PremiumTV. W 2019 r. marka planuje dalsze aktywności w mediach.

Sanytol to marka produktów skutecznie czyszczących i jednocześnie dezynfekujących z portfolio brandów hiszpańskiego koncernu AC Marca. To międzynarodowa grupa, z siedzibą w Barcelonie, obecna ze swoimi markami w ponad 60 krajach na całym świecie. Produkty dezynfekujące marki Sanytol to gama środków przeznaczonych do czyszczenia, prania, odświeżania oraz ochrony osobistej. W odróżnieniu od innych produktów zabijają nie tylko bakterie, ale również wirusy i grzyby, dzięki czemu pozostawiają czyszczone powierzchnie wolne od zarazków. To, co dodatkowo wyróżnia produkty na tle konkurencji, to formuły pozbawione chloru, czyli produkty są bezpieczne tak dla rąk i czyszczonych powierzchni oraz pozostawiają – w odróżnieniu od produktów zawierających chlor – bardzo przyjemny zapach. 

Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Havas Media. Kreację przygotował klient.

Źródło: Havas Media Group

Oceń artykuł:
Komentarze ( 0 )
Skomentuj »
Nick: *
Tytuł: *
Treść: *
 
Kod z obrazka: *

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0