STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Niedziela, 25.08.2019 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: News Z branży

Kolejne restauracje Subway® na stacjach Amic Energy

30.01.2019 12:08:05
Dziesięć nowych restauracji Subway® utrzymanych w koncepcie Fresh Forward pojawiło się na mapie Polski na stacjach paliw Amic Energy. Marka jest drugim co do wielkości partnerem Subway w Polsce obsługującym te lokalizacje.
 
Restauracje Subway słyną z sandwiczy przyrządzanych na oczach klienta. Suby, wrapy czy sałatki komponowane są z różnorodnych składników dostępnych w lokalu, wybieranych przez klienta zgodnie z jego życzeniem. Ten wyjątkowy koncept przez lata zyskał miłośników na całym globie, także w Polsce, gdzie sieć liczy już ponad 120 lokali. Przy obecnej liczbie restauracji, lokalizacje na stacjach paliw obejmują 28% lokali Subway w Polsce. AMIC Energy jest drugim co do wielkości partnerem marki w kraju obsługującym stacje paliw. Spośród 36 lokalizacji, 24 prowadzi Lotos, dziesięć Amic, a pozostałe cztery inne marki. Globalnie to około 10% wszystkich lokalizacji na stacjach paliw.
 
Subway na całym świecie rozwija swoje lokalizacje w niestandardowych miejscach właśnie takich, jak stacje paliw, które w Polsce tworzą już niemal 30% sieci – mówi Martin Princ, menadżer Regionalny ds. rozwoju Subway w Europie Środkowo-Wschodniej. – Ich rosnąca liczba wpisuje się w naszą strategię podążania za oczekiwaniami klientów i towarzyszenia im podczas codziennych sytuacji – dodaje.
 
Pilotażowa restauracja Subway otwarta w czerwcu w Gdyni przy stacji Amic Energy jako pierwsza w Polsce została uruchomiona w nowym formacie wizualnym Fresh Forward. Obecnie na stacjach Amic Energy w województwach mazowieckim, dolnośląskim, pomorskim, świętokrzyskim i lubelskim funkcjonuje łącznie dziesięć restauracji Subway. W 2019 roku Amic planuje otworzyć kolejne 13 restauracji na stacjach paliw w całym kraju. Wszystkie zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszą identyfikacją marki Subway. Ta w połączeniu z nowoczesnym designem wnętrz ma zachęcić gości do częstszych wizyt w lokalach.
 
Z myślą o naszych Klientach zdecydowaliśmy się na rozwój oferty o pyszne, świeże i przede wszystkim przygotowywane na miejscu sandwicze Subway, będące urozmaiceniem oraz zdrowszą alternatywą dla powszechnie dostępnej na stacjach oferty hot dogów. Koncept Subway idealnie wpisuje się w zupełnie nowe, odmienione wnętrze stacji paliw Amic Energy. Z powodzeniem wykorzystujemy efekt synergii w prowadzeniu stacji paliw oraz restauracji Subway, oferując wysokiej jakości posiłek dostępny w formacie 24/7 – podkreśla Krzysztof Strzelecki, Prezes Zarządu Amic Polska. –  Już teraz myślimy o dalszym rozwoju współpracy z Subway na kolejnych stacjach Amic w roku 2020 – dodaje.

Źródło: Q&A Communications

Oceń artykuł:
Komentarze ( 0 )
Skomentuj »
Nick: *
Tytuł: *
Treść: *
 
Kod z obrazka: *

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0