STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Sobota, 24.08.2019 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: News Z branży

38PR & Content Communication zajmie się komunikacją marek Contigo i Pacsafe

06.02.2019 11:32:57
38PR & Content Communications nie zwalnia tempa i powiększa portfolio swoich klientów. Do ich grona dołączyły znane na całym świecie, a obecne w Polsce od ponad 10 lat marki Contigo i Pacsafe. Dzięki wyłącznemu dystrybutorowi, łódzkiej firmie Red Bird, liderzy swoich kategorii są od lat obecni na polskim rynku. O komunikację tych cenionych marek zadba 38PR & Content Communication. W ramach współpracy z klientem, agencja będzie odpowiedzialna za działania media relations, współpracę z influencerami, wsparcie przy organizacji wydarzeń dla mediów, a także doradztwo na etapie prowadzonych działań.
 
Po stronie 38PR & Content Communication za działania strategiczne odpowiada Katarzyna Życińska, prezes agencji, a działaniami operacyjnymi zajmują się Aleksandra Trzcińska, PR Manager oraz Aleksandra Morawska, starszy specjalista ds. PR.
 
Pacsafe to lider produkcji toreb i plecaków antykradzieżowych. Obecnie produkty marki są uznawane za jedne z najbezpieczniejszych rozwiązań podróżnych na rynku. Firma Pacsafe powstała na bazie doświadczeń jej twórców – Roba Schiplera i Magnusa McGlashana, którzy u progu swojej dorosłości, wyruszyli w studencką podróż, a ich cały dobytek mieścił się w jednym plecaku. W czasie podróży wpadli na pomysł, jak połączyć bezpieczeństwo z chęcią przeżywania przygód, dlatego opatentowali szereg zabezpieczeń przeciwkradzieżowych. Większość z oferowanych przez Pacsafe bagaży i akcesoriów wyposażone jest w metalowe siatki, które uniemożliwiają przecięcie ich z boku lub od frontu, a także w metalowe linki ukryte w paskach, dające możliwość przypięcia ich do stałego elementu konstrukcyjnego np. barierki. Dzięki temu złodziej nie dokona kradzieży okazjonalnej. Wśród stosowanych zabezpieczeń przeciwkradzieżowych znajdziemy również: podwójne spirale zamków, blokady suwaków, pomysłowe klamry i zapięcia oraz strefy ochrony cyfrowej RFIDsafe, które chronią przed nieautoryzowanym zeskanowaniem kart płatniczych i dokumentów.
 
Contigo jest wiodącym producentem kubków termicznych, butelek na wodę oraz kubków dziecięcych. Unikalne technologie gwarantują szczelność, termikę, a także powodują, że akcesoria są łatwe i przyjazne w użyciu. Wszystkie produkty są wolne od szkodliwego dla człowieka BPA (bisfenolu).
 
Grupa 38PR & Content Communication to zespół ekspertów z branży mediów. W ramach Grupy funkcjonują następujące działy: public relations – 38PR, mediowy – 38media, produkcyjny – 38production i digitalowy – 38digital. Grupa zajmuje się kompleksową opieką nad wizerunkiem firm i instytucji, a jej specjalnością są niestandardowe działania komunikacyjne oparte na obecności marek klientów w kontencie mediowym.
 
Agencja powstała w 2010 roku, zatrudnia obecnie ponad 40 osób w biurach w Łodzi oraz w Warszawie. Prezesem Zarządu jest Katarzyna Życińska, która posiada 20-letnie doświadczenie w branży mediowej i marketingowej zdobyte m.in. w Grupie Starcom MediaVest, EuroZet oraz firmie FERAX. Obecnie w gronie klientów 38PR & Content Communication znajdują się m.in. następujące firmy i marki: Grupa Atlas, Bakalland, Bausch Health (do niedawna Valeant Pharma Poland), Centrum Medyczne Damiana, Delecta, Ministerstwo Cyfryzacji, Grupa Orbis, Pizzaportal.pl, Grupa Tubądzin, Grupa Whirlpool, a także program telewizyjny The Voice Kids.
 
Źródło: 38PR

Oceń artykuł:
Komentarze ( 0 )
Skomentuj »
Nick: *
Tytuł: *
Treść: *
 
Kod z obrazka: *

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0