STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Niedziela, 25.08.2019 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: News Z branży

Bryan Adams rusza w trasę razem z DHL

08.02.2019 13:08:25
Firma DHL, która świętuje w tym roku 50-lecie działalności, została oficjalnym partnerem logistycznym trasy koncertowej Bryana Adamsa „Shine A Light”. Na każdy sprzedany bilet przypadnie jedno posadzone drzewo przez DHL. W trakcie swojej trasy artysta wystąpi w Polsce dwukrotnie – w Gdańsku oraz we Wrocławiu.
 
Partnerstwo DHL i Bryana Adamsa zawiązało się dzięki wspólnej pasji do zrównoważonego rozwoju - Adams bierze udział w tworzeniu projektów ochrony środowiska wspólnie z Bryan Adams Foundation. DHL realizuje własny program ochrony środowiska i klimatu GoGreen. Zgodnie z misją Grupy Deutsche Post DHL „Mission 2050: Zero Emissions”, DHL posadzi jedno drzewo za każdy bilet sprzedany podczas tegorocznej trasy muzyka. 
 
- Mam nadzieję, że to przesłanie stanie się standardem wszystkich partnerstw, takich jak to, ponieważ my ludzie musimy dbać o planetę tak bardzo, jak to tylko możliwe – mówi Bryan Adams.
 
DHL, świętujący w tym roku 50-lecie działalności, jako oficjalny partner logistyczny, będzie zarządzać usługami transportowymi dla Bryana Adamsa w ponad 20 krajach.
 
- Jako najbardziej międzynarodowa firma logistyczna na świecie cieszymy się, że możemy wspierać Bryana i jego zespół w światowej trasie „Shine A Light”, pomagając w dostarczaniu fanom na całym świecie niezapomnianych wrażeń koncertowych – mówi Frank Appel, CEO Deutsche Post DHL GroupDHL będzie z dumą spoglądać wstecz na naszą historię, która zaczęła się w 1969 roku. 50 lat DHL to 50 lat przełomowych innowacji i pasja naszych 520 000 specjalistów od logistyki. Wspólnie dążymy do tego, aby łączyć ludzi i poprawić jakość ich życia. Nasze zaangażowanie w sadzenie drzew z Bryanem jest jednym ze sposobów na osiągnięcie tego celu.
 
Grupa Deutsche Post DHL zobowiązała się do zmniejszenia emisji w całej grupie do zera do 2050 roku poprzez wspieranie e-mobilności i wdrażanie przyjaznych dla środowiska rozwiązań w zakresie dostaw last mile, takich jak przykładowo rowery cargo. 
 
Bryan Adams, laureat nagrody GRAMMY, rozpocznie światową trasę „Shine A Light” 25 lutego w Belfaście. 1 marca ukaże się album o tej samej nazwie. W Polsce Adams pojawi się dwukrotnie – 21 czerwca wystąpi na Ergo Arenie w Sopocie, a dzień później na wrocławskiej Pergoli przy Hali Stulecia. 
 
Źródło: Clue PR

Oceń artykuł:
Komentarze ( 0 )
Skomentuj »
Nick: *
Tytuł: *
Treść: *
 
Kod z obrazka: *

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0