STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Niedziela, 25.08.2019 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: News Z branży

Ekonstal rozpoczął pracę z agencją PR

11.02.2019 13:10:57
Ekonstal Sp z o.o. - wiodący producent naziemnych i podziemnych, bezciśnieniowych i ciśnieniowych zbiorników oraz  kontenerowych stacji paliw, rozpoczął współpracę z agencją public relations Face it! w zakresie promocji produkowanych przez firmę zdrowotnych komór normobarycznych „Normobaric Room”. Agencję wybrano w drodze rekomendacji, umowę podpisano na czas nieokreślony.
 
Ekonstal Sp. Z o.o. jest producentem zdrowotnych komór normobarycznych i dostawcą urządzenia, w którym zastosowano w pełni zautomatyzowany proces zapewniający odpowiednie parametry atmosfery we wnętrzu komory. Komory produkowane przez Ekonstal są kompletnie wyposażone i posiadają certyfikat CE. Komora normobaryczna to komora ciśnieniowa, złożona z kilku pomieszczeń, posiadająca śluzę stwarzającą stan pośredni pomiędzy ciśnieniem wewnątrz i na zewnątrz komory. Przebywanie wewnątrz komory z podwyższonym ciśnieniem i ze zwiększonym stężeniem dwutlenku węgla ma szereg korzyści dla zdrowia.
 
Agencja Face it! zajmie się promocją zdrowotnych komór normobarycznych „Normobaric Room” produkowanych przez Ekonstal. Agencja będzie odpowiedzialna za działania komunikacyjne oraz media relations. Agencja Face it! działa od 2012 roku. Obecnie zajmuje się PR kanałów telewizyjnych: France24, Romance TV, Motowizja, a także innych firm i instytucji m.in.: Prelios Real Estate Advisory, Almatur Polska, czy ISIC Polska.
 
Źródło: Face It!

Oceń artykuł:
Komentarze ( 0 )
Skomentuj »
Nick: *
Tytuł: *
Treść: *
 
Kod z obrazka: *

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0