STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Czwartek, 19.09.2019 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: News Z branży

Up&More dla RATIONAL

04.06.2019 14:50:11

Up&More nawiązało współpracę z RATIONAL POLSKA, producentem zaawansowanych urządzeń gastronomicznych dla sektora HoReCa. Agencja projektowo wspierała działania PR-owe podczas prezentacji nowej serii urządzeń na Targach EuroGastro oraz bezpośrednio po nich.

Firma RATIONAL funkcjonuje na rynku od ponad 40 lat, opracowuje i produkuje zaawansowane urządzenia gastronomiczne. Dziś jako światowy dostawca nowoczesnych technologii przyrządza w piecach ponad 130 milionów potraw dziennie. Zajmuje ponad 50-procentowy udział w rynku sprzętów wielofunkcyjnych.

Agencja wspierała markę RATIONAL przy okazji premiery nowej linii urządzeń Vario CookingCenter® na polskim rynku. Do zadań agencji należało przede wszystkim nawiązanie relacji z kluczowymi dziennikarzami i wsparcie medialne podczas Targów EuroGastro. Działania komunikacyjne obejmowały okres zarówno przed premierą, jak i po samym wydarzeniu.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z podjętej współpracy. Przede wszystkim doceniamy elastyczne podejście agencji oraz inicjatywę w podejmowanych działaniach. Zespół Up&More nie ograniczał się tylko do samych formalnych zadań, zaproponował o wiele więcej – co naprawdę nie jest takie oczywiste, jeśli chodzi o agencje PR. To był strzał w dziesiątkę – potwierdza Anna Pycińska, Marketing Manager RATIONAL.

Po stronie Up&More za projekt odpowiedzialny był dział Public Relations, kierowany przez Macieja Wernickiego, zaś jego bieżącą obsługą zajmowała się Iwona Gielecińska.

Źródło: Up&More


Oceń artykuł:
Komentarze ( 0 )
Skomentuj »
Nick: *
Tytuł: *
Treść: *
 
Kod z obrazka: *

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0