STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Czwartek, 19.09.2019 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: News Z branży

Szymon Krzysiak kolejnym strategiem w Insignia

12.07.2019 09:26:50

Do zespołu agencji digital marketingowej Insignia dołączył niedawno Szymon Krzysiak. Doświadczony specjalista objął stanowisko Senior Strategic Managera, odpowiedzialnego za realizację projektów klientów agencji.

Szymon Krzysiak z branżą marketingu i reklamy związany jest od ponad 10 lat. Prowadził działania z zakresu strategii marketingowej zarówno w realizacji komercyjnej, jak i publicznej (miejskiej). Współpracował z takimi klientami prywatnymi, jak: Santander Consumer Bank, BP, Oknoplast, Neinver, Kruk S.A., Grupa SEB (Tefal), Teva Poland, Mazda, CEDC, a także publicznymi, jak Miasto Kołobrzeg, Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwo Środowiska i Państwowa Inspekcja Pracy.


- Bardzo cieszę się, że do naszego zespołu dołącza doświadczony strateg i kolejna bardzo ciekawa osobowość. Szymon to analityczny umysł i złotousty mówca, który potrafi wnieść w projekt świeże spojrzenie i wyjątkową energię. Jestem przekonany, że jego umiejętności i doświadczenie przełożą się na fantastyczne efekty realizowanych przez agencję projektów – ocenia Tomasz Michalik, Chief Innovation Officer i współzałożyciel agencji Insignia.


Krzysiak odpowiedzialny będzie za kompleksową obsługę strategiczną klientów, w tym analizę konsumentów, konkurencji, trendów, opracowywanie mechanizmów sprzedażowych, budowanie portfela marek oraz tworzenie strategii launchingowych, repozycjonowania, budowania marki i komunikacji


Szymon Krzysiak jest absolwentem amerykanistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ostatnie osiem lat związany był z krakowską agencją reklamową Grupa Eskadra. W wolnym czasie realizuje się w branży eventowej, z sukcesem rozwijając własną markę. Doświadczenie jako animator i konferansjer zdobywał na największych scenach w Polsce i Europie.

Źródło: Insignia


Oceń artykuł:
Komentarze ( 0 )
Skomentuj »
Nick: *
Tytuł: *
Treść: *
 
Kod z obrazka: *

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0