STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Wtorek, 31.03.2020 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: News Z branży

Czterokrotny Mistrz Świata w iTaxi!

07.10.2019 13:09:17

Krąży legenda, że Paweł Fajdek, podczas Mistrzostw Świata Pekinie w 2015 roku, chciał zapłacić taksówkarzowi medalem, bo nie miał przy sobie pieniędzy. O komfortowy i bezpieczny powrót  do domu medalu, medalisty i jego trenerki tym razem zadbało iTaxi.

W czwartek, podczas lekkoatletycznych mistrzostw świata w Doha, czwarty raz z rzędu, Paweł Fajdek został mistrzem świata w rzucie młotem, wykonując rzut na 80,5 m. Dziś po południu, na warszawskim Okęciu, wylądował samolot z Fajdkiem na pokładzie, a transport do domu zapewniło mu iTaxi. 4 lata temu sportowiec przez przypadek zostawił swój medal w taksówce. Stąd też wzięła się pogłoska, że lekkoatleta nie miał przy sobie pieniędzy i zapłatę za przejazd chciał uiścić medalem.

– Możemy sobie tylko wyobrażać, ile emocji towarzyszy odbieraniu złotego medalu na Mistrzostwach Świata. Sytuacja w Pekinie z pewnością należała do wyjątkowych, ale mimo to chcieliśmy, żeby Paweł Fajdek, wraz ze swoją trenerką, w komfortowych warunkach dojechał do domu. To też nasze podziękowanie dla Pana Pawła za kolejny złoty medal zdobyty dla Polski  – mówi Jarosław Grabowski, CEO iTaxi.

Po konferencji prasowej, zagraniczni dziennikarze przypominali sportowcowi, żeby pilnował swojego medalu i nigdzie go nie zostawiał.


– Każdemu zdarza się coś zostawić w taksówce, w moim przypadku był to medal. Jestem przekonany, że nie jestem jedynym sportowcem, który dokonał podobnego czynu. Cieszę się, że dziś mogę już spokojnie, w komfortowych warunkach wrócić do domu – mówi Paweł Fajdek.


Na warszawskie Okęcie iTaxi podstawiło Mercedesa Klasę E, który należy do najnowszej floty przewoźnika. Dzięki temu trasa licząca ponad 400 km przebiegnie na pewno w komfortowych warunkach.

Źródło: PR Calling


Oceń artykuł:
Komentarze ( 0 )
Skomentuj »
Nick: *
Tytuł: *
Treść: *
 
Kod z obrazka: *

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0