STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Środa, 23.10.2019 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: News Z branży

Kryminalny Escape Room CBS Reality i Cyfrowego Polsatu

11.10.2019 08:40:12
Z okazji zbliżającej się premiery kryminalnej serii dokumentalnej „DNA polskich zbrodni”, w najbliższych dniach w Warszawie i Krakowie pojawi się Kryminalny Escape Room CBS Reality. Gra, która będzie w nim dostępna dla wszystkich chętnych, została przygotowana przez gospodarzy nowej serii CBS Reality - autorkę powieści kryminalnych Joannę Opiat-Bojarską i youtubera Marcina Myszkę. Partnerem akcji jest Cyfrowy Polsat, w którym kanał CBS Reality dostępny jest w telewizji satelitarnej i kablowej w technologii IPTV na pozycji 82.
 
Mobilny Escape Room CBS Reality i Cyfrowego Polsatu pojawi się w dwóch miejscach w Polsce: przed wejściem do centrum handlowego Plac Unii City Shopping w dniach 11-19 października oraz w ramach 23. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie w dniach 24-27 października. Pokój zagadek jest częścią kampanii marketingowej promującej drugą polską produkcję kanału CBS Reality - „DNA polskich zbrodni”.
 
Escape Room CBS Reality i Cyfrowego Polsatu to niezwykły mobilny kontener, w którym na 15 metrach kwadratowych industrialnej przestrzeni udało się zmieścić to wszystko, co pomaga policjantom w śledztwie: tablicę ze zdjęciami zamieszanych w sprawę i powiązaniami między nimi, materiały wideo z rekonstrukcją zdarzeń, dokumenty, a nawet magazyn policyjnych dowodów. Uczestnicy w ciągu zaledwie 20 minut będą musieli zmierzyć się z dwiema sprawami kryminalnymi: zaginięciem nastolatki i samobójstwem policjantki. Jednorazowo udział w grze może wziąć maksymalnie 5 osób.
 
Scenariusz gry napisała jedna z najpopularniejszych polskich autorek kryminałów – Joanna Opiat-Bojarska. Właśnie ukazał się trzeci tom stworzonej przez nią serii „Kryształowi” ukazującej prawdę o polskiej policji. W pokoju zagadek pojawią się także podpowiedzi dla graczy specjalnie nagrane przez Marcina Myszkę, youtubera specjalizującego się w tematyce kryminalnej, autora kanału Niediegetyczne i podcastu Kryminatorium.
 
Mobilny Escape Room CBS Reality i Cyfrowego Polsatu powstał specjalnie z okazji zbliżającej się premiery drugiej polskiej produkcji kryminalnej CBS Reality – „DNA polskich zbrodni” (premiera 18.11). Gospodarzami programu są Joanna Opiat-Bojarska i Marcin Myszka. Każdy z 10 odcinków serii będzie poświęcony jednej sprawie kryminalnej, która wydarzyła się w Polsce w ciągu ostatnich kilku lat. Prowadzący przedstawią widzom wydarzenia krok po kroku, skupiając się na wszystkich istotnych szczegółach, a także przyjrzą się metodom pracy policji i techników kryminalnych, które doprowadziły do rozwiązania sprawy. 
 
Kryminalny Escape Room CBS Reality jest jednym z elementów działań marketingowych promujących naszą drugą polską produkcję własną – „DNA polskich zbrodni”. – mówi Jolanta Kasparek, Dyrektorka Programowa CBS Europa i CBS Action Polska Postanowiliśmy wyjść do naszych odbiorców, pokazać się w przestrzeni miejskiej Warszawy i Krakowa i zaproponować wszystkim zainteresowanym coś, z czym nie mają do czynienia na co dzień. Wizyta w mobilnym pokoju zagadek jest wyjątkową okazją, by choć na chwilę wcielić się w rolę śledczych prowadzących dochodzenie. Jesteśmy przekonani, iż taka forma promocji naszego serialu zachęci widzów do śledzenia serii, a sama zabawa w pokoju zagadek będzie nie lada gratką dla wszystkich fanów kryminałów.

WARSZAWA

Mobilny Escape Room jest czynny w dniach 11-19 października:
  • W dni powszednie i soboty w godz. 10:00-18:00
  • We wtorek 15.10. w godz. 13:00-18:00 
 
Escape Room stanie przed głównym wejściem do Placu Unii City Shopping, ul. Puławska 2 w Warszawie. 

KRAKÓW
 
23. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie
 
Mobilny Escape Room jest czynny:
  • 24.10. w godzinach 10:00-17:00 
  • 25-26.10. w godzinach 10:00-19:00 
  • 27.10. w godzinach 10:00-17:00
 
Escape Room stanie przed Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO  
ul. Galicyjska 9
31-586 Kraków
 
Udział w grze jest bezpłatny.

Źródło: KoMMitet PR

 


Oceń artykuł:
Komentarze ( 0 )
Skomentuj »
Nick: *
Tytuł: *
Treść: *
 
Kod z obrazka: *

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0