STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Poniedziałek, 6.04.2020 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: News Z branży

MONOPOLY Edycja Rzeszów już w sprzedaży!

22.10.2019 12:53:10

W ubiegłą sobotę Rzeszów oficjalnie stał się siódmym polskim miastem posiadającym własną wersję kultowej gry MONOPOLY. Miejską edycję gry można zakupić w rzeszowskich salonach Empik, Misiek oraz Toys”R”Us.

19 października na Skwerze Millenium Hall odbyła się oficjalna premiera gry, w trakcie której uroczyście odsłonięto wielkoformatową planszę MONOPOLY Edycja Rzeszów. Znalazły się na niej miejsca najmocniej kojarzące się z miastem, m.in. Ulica 3 Maja, Letni Pałac Lubomirskich, Bulwary czy Kino Zorza.


Wydarzenie premierowe otworzyła Marta Półtorak, właścicielka Centrum Kulturalno-Handlowego Millenium Hall, które tego dnia obchodziło swoje 8. urodziny. – Uwielbiamy zaskakiwać naszych gości i co roku staramy się przygotować dla nich coś specjalnego. Wspaniale się złożyło, że data premiery MONOPOLY Edycja Rzeszów zbiegła się z kolejną rocznicą Millenium Hall. Z tej okazji przygotowano urodzinowy tort, którym zostali poczęstowani uczestnicy premiery gry.


Za pomysłem na taką formę promocji stoi Urząd Miasta Rzeszowa, który jest głównym sponsorem projektu. Jako gość honorowy zabrał głos Marek Ustrobiński, Zastępca Prezydenta Rzeszowa. – W ostatnich latach nasze miasto bardzo się zmieniło. Rzeszów ma wiele ciekawych miejsc, które warto zobaczyć i promować. Bardzo się cieszę, że powstała rzeszowska edycja MONOPOLY. Miło nam również widzieć tak duże zainteresowanie grą oraz liczną obecność mieszkańców miasta na jej oficjalnej premierze.


O tym dlaczego Rzeszów był najlepszym z możliwych wyborów opowiadał Bartłomiej Gniadkowski, menager projektu. – Rzeszów to miasto, które łączy wspaniała historia i międzynarodowy biznes. Jesteśmy zachwyceni zabytkową częścią stolicy podkarpacia. Jednocześnie Rzeszów to centrum biznesu z wieloma firmami, które decydują o sile gospodarki zarówno Podkarpacia, jak i całego kraju. Te walory, a także sposób, w jaki zostaliśmy tutaj przyjęci sprawiły, że witamy dzisiaj Rzeszów w naszej rodzinie MONOPOLY.


Do odsłonięcia wielkoformatowej planszy o rozmiarze prawie 50 m2 zaproszono wszystkich partnerów, dzięki wsparciu których powstała gra. Inauguracyjny, honorowy rzut kostkami wykonał w towarzystwie pozostałych partnerów gry Zastępca Prezydenta Rzeszowa.


Odsłonięta plansza stała się główną atrakcją dalszej części imprezy. Najmłodsi uczestnicy premiery mieli również okazję wziąć udział w licznych konkursach zaplanowanych przez organizatorów. Wydarzenie spotkało się z dużym zainteresowaniem mieszkańców miasta.


Do tej pory swoją własną planszę miały Kraków, Wrocław, Gdańsk, Toruń, Zakopane i Poznań.

Źródło: Exacto


Oceń artykuł:
Komentarze ( 0 )
Skomentuj »
Nick: *
Tytuł: *
Treść: *
 
Kod z obrazka: *

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0