STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Poniedziałek, 6.04.2020 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: News Z branży

love to talk dla marki fińskich kosmetyków Atopik

30.10.2019 15:23:35

Agencja love to talk rozpoczęła współpracę z marką skandynawskich kosmetyków. Agencja obsługuje kanały social media i odpowiada za współpracę z influencerami. Atopik oferuje produkty dedykowane osobom z problemem wrażliwej skóry. Klienci mogą wybierać spośród dwóch linii dostępnych w Polsce – Sensitive i Anty-Age.

Agencja love to talk rozpoczęła współpracę z fińską marką kosmetyków Atopik, które z końcem lata wprowadzała na polski rynek. Love to talk odpowiada za wszelkie działania marketingowe, komunikację firmy w social media oraz prowadzi współpracę z influencerami, między innymi z Nataszą Urbańską.

Firma Naviter, producent kosmetyków marki Atopik, została założona w 2012 roku przez Anni Linnavirtę, która dzięki swojej wiedzy medycznej stworzyła markę dedykowaną osobom z problemem wrażliwej skóry. Produkty są opracowywane, wytwarzane i pakowane w rodzinnej fabryce w Helsinkach.

Na rynek polski marka Atopik weszła z dwiema liniami kosmetycznymi. Linią Sensitive przeznaczoną dla skóry delikatnej, suchej, skłonnej do uczuleń oraz Anty-Age przeznaczoną dla wrażliwej skóry dojrzałej. Dwoma podstawowymi składnikami kosmetyków są surowce, które oferuje fińska natura - owies oraz dziko rosnące jagody. Dodatkowo w składach znajdziemy prebiotyki oraz kwas hialuronowy. Kosmetyki wyróżniają się stuprocentowo naturalnym składem, opartym na produktach pochodzenia roślinnego, potwierdzonym certyfikatem FI-Natura. Atopik to kosmetyki w pełni wegańskie, co oznacza, że nie zawierają substancji pochodzenia zwierzęcego i w żadnej fazie produkcji nie były testowane na zwierzętach, o czym świadczy certyfikat Leaping Bunny.

W linii Senstitive można również  znaleźć pierwszy na świecie produkt kosmetyczny zapakowany biodegradowalne pudełko Sulpac.

Źródło: Love to Talk


Oceń artykuł:
Komentarze ( 0 )
Skomentuj »
Nick: *
Tytuł: *
Treść: *
 
Kod z obrazka: *

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0