STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Poniedziałek, 6.04.2020 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: News Z branży

ZłotyKalendarz 2020: akcja charytatywna

12.11.2019 13:10:51

Agencja GoldenSubmarine wydała ZłotyKalendarz 2020, z którego zyski zostaną przekazane na szczytny cel.

W projekt zaangażowali się pracownicy działu kreacji agencji; dwanaścioro z nich stworzyło grafiki ilustrujące karty kalendarza na kolejne miesiące przyszłego roku. Prace były inspirowane konkretnymi miesiącami.

Tak powstał autorski, unikatowy projekt: ścienny kalendarz w formacie A2 wydrukowany na matowym papierze offsetowym 300g/m2 o limitowanym nakładzie, składający się z kart ilustrowanych autorskimi grafikami. Kalendarze już trafiły na aukcję Allegro (w cenie 89 zł za egzemplarz), ale pojawią się również w sprzedaży w wybranych punktach Warszawy i Poznania.


Od początku intencją twórców był cel charytatywny. W głosowaniu, w którym mogli wziąć udział wszyscy pracownicy agencji, a więc przeszło sto osób, wybrano Schronisko dla Zwierząt Młodolino.


Autorzy prac: Svitlana Ostapiuk, Justyna Gajownik, Patrycja Niewiadomska, Marcin Jagodziński, Marcin Konopka, Ada Skowronek, Krzesimir Ostrowski, Paweł Janas, Urszula Łopata, Bogumiła Pepasińska, Alicja Waśkiewicz.

Opieka artystyczna: Paweł Janas (Creative Director), Michał Adamczyk (Creative Director); pomysłodawca kalendarza: Wincenty Kokot.

Przez cały rok na blogu agencji co miesiąc były prezentowane kolejne grafiki. Projekt był stale komunikowany w agencyjnych kanałach społecznościowych.

Źródło: Golden Submarine


Oceń artykuł:
Komentarze ( 0 )
Skomentuj »
Nick: *
Tytuł: *
Treść: *
 
Kod z obrazka: *

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0