STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Niedziela, 5.04.2020 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: News Z branży

Nowe kampanie reklamowe Suzuki autorstwa Communication Unlimited

02.12.2019 15:27:46

Ruszyły kampanie Suzuki skierowane do pasjonatów aktywnego trybu życia. Pierwsza dotyczy sportów wodnych (silniki zaburtowe), a druga wypraw na dwóch kółkach (motocykle V-Strom).

Suzuki przekonuje, że jesień, to dobry moment na kupno silnika zaburtowego czy motocykla. Argumentem są wyjątkowo atrakcyjne ceny.

 Kampania silników zaburtowych skoncentrowana jest na przekazaniu frajdy z pływania łodzią - nawet zimą, wśród ośnieżonych szczytów. W ten sposób podkreślamy wytrzymałośći niezawodność silników Suzuki  mówi Rafał Grzeszkowski, dyrektor kreatywny w Communication Unlimited.

Kampania motocykli V-Strom podkreśla wyprawowy charakter modelu. To wyjątkowy motocykl stworzony do dalekich podróży. Jest lekki, wygodny, ekonomiczny i niezawodny. 
 Pustynia, piach, kamienie ma sugerować niezłomny charakter tej maszyny i gotowość na najtrudniejsze trasy – mówi Rafał Grzeszkowski, dyrektor kreatywny w Communication Unlimited.

Autorem kampanii jest agencja CU Communication Unlimited, która współpracuje Suzuki Motor Poland od 2015 roku. Reklamy Suzuki ukażą się w prasie i Internecie. Zakupem mediów na zlecenie CU zajął się dom mediowy Value Media.

Źródło: Communication Unlimited


Oceń artykuł:
Komentarze ( 0 )
Skomentuj »
Nick: *
Tytuł: *
Treść: *
 
Kod z obrazka: *

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0