STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Środa, 8.04.2020 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: News Z branży

Grupa AMICA rozwija sprzedaż w Chinach

31.12.2019 13:11:16

Grupa Amica obecna jest na rynkach kilkudziesięciu krajów, również na takich, gdzie firmowane przez nią sprzęty mogą być zaskoczeniem. AGD polskiego producenta można kupić nawet w Chinach. Od niedawna tamtejsi klienci B2B mogą je także zobaczyć i przetestować na profesjonalnie urządzonych ekspozycjach.

Prezes Amica Handel i Marketing Alina Jankowska-Brzóska wraz ze współpracownikami gościła pod koniec listopada w Szanghaju, na wydarzeniu zorganizowanym przez partnera biznesowego Grupy Amica – Qingdao Gram Appliances. Okazją do wizyty było otwarcie przez tę chińską firmę showroomu Gram – jednej z pięciu (obok Amica, Hansa, CDA, i Fagor) marek produktowych znajdujących się w portfolio polskiej Grupy. Na macierzystym dla tej marki rynku skandynawskim znana jest od 1901 r., a na wielu innych, w tym również w Chinach, postrzegana jest jako marka bardzo prestiżowa.


Szanghaj, czwarte pod względem liczby ludności miasto świata, jest trzecim miejscem na mapie Chin, w którym urządzenia marki Gram, między innymi produkowane we Wronkach piekarniki i płyty grzejne, można zobaczyć w profesjonalnie zorganizowanym showroomie.


- Chińczycy cenią jakość produktów z Europy, które stają się popularne na tamtejszym rynku. Chińscy klienci coraz chętniej wykorzystują piekarniki, co stwarza możliwości rozwoju Grupie Amica. Mamy doskonałe rozeznanie na tamtejszym rynku i zdecydowaliśmy się podjąć trudne wyzwanie, jakim jest budowa własnego kanału sprzedaży i jej rozszerzanie, i to w kraju będącym największym producentem sprzętu AGD na świecie. Niejako więc wchodzimy do jaskini lwa! W czasie gali podpisałam listy autoryzacyjne dla kolejnych siedmiu punktów w całych Chinach, w których będą dystrybuowane nasze urządzenia – mówi Alina Jankowska-Brzóska, prezes Amica Handel i Marketing. - Showroomy otwierane w tym wielkim kraju mają bardzo duże znaczenie dla zainteresowania naszymi produktami klientów B2B z różnych zakątków Chin. Z przedstawicielami tych firm spotkaliśmy się na uroczystej kolacji po oficjalnym otwarciu w Szanghaju i oceniamy, że ich zainteresowanie naszą ofertą stale rośnie.


źródło: AMICAOceń artykuł:
Komentarze ( 0 )
Skomentuj »
Nick: *
Tytuł: *
Treść: *
 
Kod z obrazka: *

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0