STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Czwartek, 9.04.2020 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: News Z branży

Science PR dla Fundacji na rzecz Nauki Polskiej

27.01.2020 14:15:38

Science PR wspiera proces rekrutacji naukowców do Międzynarodowych Agend Badawczych dla Fundacji na rzecz Nauki Polskiej. Współpracę nawiązano w styczniu br. Umowę, która obowiązuje do września 2021 roku, zawarto w wyniku przetargu.

Science PR odpowiada za umieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych na kierowników i członków zespołów badawczych w największych międzynarodowych portalach skierowanych do naukowców, w tym Nature.com czy ResearchGate.net.

Program Międzynarodowe Agendy Badawcze (MAB) jest realizowany ze środków Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. W ramach tego przedsięwzięcia w Polsce powstało 14 innowacyjnych centrów doskonałości, w których wybitni naukowcy z całego świata będą prowadzić wysokiej jakości badania naukowe i prace rozwojowe dotyczące aktualnych wyzwań naukowych.

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej działa od 1991 roku. Jest pozarządową, apolityczną instytucją typu non profit, która realizuje misję wspierania nauki. Jest największym w Polsce pozabudżetowym źródłem finansowania nauki.

Źródło: Science PR


Oceń artykuł:
Komentarze ( 0 )
Skomentuj »
Nick: *
Tytuł: *
Treść: *
 
Kod z obrazka: *

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0