STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Czwartek, 9.04.2020 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: News Z branży

Agencja PRimoloko dla AVIGON.PL

29.01.2020 13:32:40

Do grona klientów agencji public relations PRimoloko dołączyła firma AVIGON.PL To pierwsza polska platforma do videoterapii on-line. Polski start-up umożliwia w pełni bezpieczne połączenia video ze specjalistą psychologiem, coachem, trenerem itp. w dowolnym miejscu i czasie.

W ramach podpisanej umowy, agencja PRimoloko odpowiedzialna jest za prowadzenie działań media relations i współpracę z influencerami. W strukturach agencji projektem kieruje Patrycja Sawicka - Sikora, która z racji kierunkowego wykształcenia (psycholog biznesu) sprawuje także merytoryczną opiekę dla wszystkich  projektów  z obszaru psychologii realizowanych przez agencję.


Start-up AVIGON.PL  umożliwia skorzystanie ze wsparcia psychologicznego wszystkim zainteresowanym walką z problemami, jakie niesie dzisiejszy świat - „cichymi epidemiami” depresji, zaburzeń odżywiania, wypalenia zawodowego etc. Dzięki możliwości nieograniczonego kontaktu z najlepszymi ekspertami AVIGON.PL stwarza szanse dla tych, którzy go dotychczas nie podejmowali w obawie przed napiętnowaniem społecznym albo wykluczeni byli specyficznymi ograniczeniami fizycznymi czy psychicznymi. Dzięki AVIGON.PL możliwe stało się anonimowe i bezpieczne korzystanie z usług specjalistów zdrowia psychicznego i fizycznego, poprzez zabezpieczone połączenia video, w wybranym przez siebie miejscu i czasie oraz za wybraną stawkę. AVIGON.PL – videterapia on-line dla każdego.


Agencja PRimoloko to agencja specjalizująca się w nowoczesnych działaniach PUBLIC RELATIONS I INFLUENCER MARKETINGU. Na swoim koncie ma realizację ponad 1000 projektów z obszaru lifestyle, moda, uroda, zdrowie i psychologia. Agencja ma także bardzo duże doświadczenie w sektorze działań B2B i FMCG.

Źródło: PRimoloko


Oceń artykuł:
Komentarze ( 0 )
Skomentuj »
Nick: *
Tytuł: *
Treść: *
 
Kod z obrazka: *

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0