STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Sobota, 4.04.2020 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: News Z branży

Agencje PA i Novem w najnowszej kampanii Mobile Vikings – MATCH

24.03.2020 15:42:55

Na początku marca 2020 roku wystartowała kampania Mobile Vikings – MATCH. Za kampanię performance marketingową, KV i stronę internetową całej akcji oraz aktywne wsparcie kreatywne w czasie sesji zdjęciowej, odpowiadają agencje PA i Novem.

MATCH – to najnowsza propozycja planu taryfowego od operatora komórkowego Mobile Vikings. Za jego kampanię promocyjną w kanale digital odpowiadają PA i Novem. Do zadań PA należało zaprojektowanie KV i strony internetowej oraz wsparcie kreatywne w czasie sesji zdjęciowej, w której aktywnie uczestniczył także zespół Novem. Efekty tej współpracy zostały zaprezentowane również w postaci banerów oraz projektów graficznych opublikowanych m.in. w mediach społecznościowych.


Kampania będzie trwać przez okres 3 miesięcy, a jej kompleksowa obsługa w zakresie performance marketingu została powierzona specjalistom z Novem. Agencja będzie prowadzić i optymalizować działania związane z afiliacją i programmatic buying oraz z wykorzystaniem systemów reklamowych Facebook Ads i Google Ads.

Źródło: Promo Agency


Oceń artykuł:
Komentarze ( 0 )
Skomentuj »
Nick: *
Tytuł: *
Treść: *
 
Kod z obrazka: *

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0