STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Czwartek, 9.04.2020 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: News Z branży

Dalszy ciąg współpracy On Board PR z MTM "Operetka"

04.10.2007

On Board PR, będzie partnerem Mazowieckiego Teatru Muzycznego "Operetka". Jest to kontynuacja dotychczasowej udanej współpracy obydwu partnerów.

Głównym celem działań podjętych przez Mazowiecki Teatr Muzyczny jest propagowanie kultury muzycznej. Do zakresu obowiązków On Board PR będą należeć między innymi: doradztwo strategiczne i bieżące doradztwo komunikacyjne, ustalanie kierunków i kanałów komunikacji, doradztwo w doborze partnerów oraz pozyskiwaniu dodatkowego wsparcia sponsorskiego dla teatru. „Dotychczasowe udane działania komunikacyjne Teatru „Operetka” pokazały, jak ważne jest precyzyjne planowanie działań medialnych. Jestem zadowolony, że możemy kontynuować współpracę z firmą On Board PR na nowych zasadach, ponieważ zdaję sobie sprawę, jak ważna dla instytucji związanych z kulturą jest komunikacja” – komentuje Włodzimierz Izban, dyrektor MTM „Operetka”.

 

On Board PR należy do największych i najbardziej renomowanych firm Public Relations w Polsce, czego potwierdzeniem są wysokie pozycje we wszystkich liczących się rankingach branżowych oraz nagrody i wyróżnienia zdobywane przez nasze programy PR. Firma jest członkiem Związku Firm Public Relations. Prowadzi również stałą współpracę z wiodącymi polskimi ośrodkami akademickimi – m.in. Wydziałem Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Międzynarodowa sieć ECCO Network, którą On Board PR tworzy z kilkudziesięcioma partnerami zajmuje też bardzo silną pozycję na globalnym rynku usług PR. Według branżowego magazynu "PR Week" ECCO Network należy do 4-ech największych sieci firm zajmujących się strategicznym doradztwem z dziedziny PR.


Oceniono na 3.5 pkt
Komentarze ( 0 )
Skomentuj »
Nick: *
Tytuł: *
Treść: *
 
Kod z obrazka: *

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0