STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Środa, 8.04.2020 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: News Z branży

Relacje Inwestorskie w Ciszewski PR

09.10.2007

W Agencji Ciszewski Public Relations uruchomiono nowy dział. Powstał on w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na profesjonalne usługi w zakresie relacji inwestorskich. Za obsługę spółek w dziale odpowiedzialny będzie Marek Roszkowski.

Zadaniem nowego działu będzie obsługa w zakresie pre-IPO i IPO dla spółek, które zamierzają wejść na giełdę oraz działania post- IPO dla podmiotów,  które znajdują się już w obrocie giełdowym. Dział Relacji Inwestorskich kieruje swoją ofertę do firm, decydujących się na debiut na rynku GPW, jak również w NewConnect. Dotychczas pracował w działach investor relations w agencjach Core PR oraz Partner of Promotion. Był odpowiedzialny za prowadzenie i wsparcie działań PR dla klientów giełdowych oraz finansowych.


Sebastian Hejnowski, Dyrektor Zarządzający Ciszewski Public Relations tak mówi o nowych działaniach Agencji: Nasza agencja intensywnie się rozwija. W ubiegłym tygodniu otworzyliśmy pierwszy zagraniczny odział w Czechach, poszerzamy zespół, zdobywamy nowe kompetencje i zwiększamy zakres usług. W te działania wpisuje się także otwarcie działu relacji inwestorskich. Decyzje o jego uruchomieniu podjęliśmy po otrzymaniu szeregu zapytań od klientów, którzy właśnie z nami chcieli współpracować przy IPO. Cieszymy się, że od teraz w Ciszewski PR będzie to możliwe, a agencja będzie mogła świadczyć usługi dla spółek giełdowych, jak i ubiegających się o ten status.


Oceniono na 4.6 pkt
Komentarze ( 0 )
Skomentuj »
Nick: *
Tytuł: *
Treść: *
 
Kod z obrazka: *

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0