STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Środa, 17.07.2019 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: News Z branży

Edukujemy pracowników administracji publicznej

25.08.2011 08:09:26

Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka zaprasza na konferencję "Informatyzacja w administracji 2011", która odbędzie się 26 września br. w Hotelu Grand w Rzeszowie.Głównym celem konferencji jest poszerzenie wiedzy pracowników administracji w zakresie nowoczesnych systemów, narzędzi i rozwiązań, które mogą usprawniać ich pracę. Na Podkarpaciu istnieje potrzeba dyskusji, a przede wszystkim podnoszenia świadomości w kwestii możliwości efektywniejszej pracy w administracji, dzięki wdrażanym systemom informatycznym. Chcemy wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom i poprzez prowadzoną na wysokim poziomie merytorycznym konferencję – edukować. – podkreśla Wojciech Materna, prezes Stowarzyszenia Informatyka Podkarpacka.

Konferencja kierowana jest przede wszystkim do decydentów jednostek administracji rządowej i samorządowej oraz pracowników odpowiedzialnych za systemy informatyczne. Prelegentami będą doświadczeni eksperci, którzy przedstawią nie tylko zagadnienia teoretyczne, ale przede wszystkim praktyczne studia przypadków związane z tematyką spotkania. – podsumowuje dr Dariusz Tworzydło, pracownik naukowo-dydaktyczny Uniwersytetu Wrocławskiego.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka przy współpracy z partnerami: Instytut Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Exacto Sp. z o.o., Ideo Sp. z o.o., eSECURE Sp. z o.o., TOP S.A. Patronat medialny nad wydarzeniem objęła Gazeta Codzienna Nowiny.

Źródło: Exacto Sp. z o.o.

 


Oceń artykuł:
Komentarze ( 0 )
Skomentuj »
Nick: *
Tytuł: *
Treść: *
 
Kod z obrazka: *

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0