STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Poniedziałek, 6.04.2020 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: News Z branży

PR4You w nowym świetle

02.12.2011 12:18:34

Agencja Public Relations PR4You od niedawna rozbłyska pomysłami i świeci przykładem również w Internecie. Wszystko to za sprawą nowej strony agencyjnej, która powstała przy współpracy z Webster-Studio.Żarówka od zawsze kojarzona była z wynalazkami, pomysłowością i twórczym myśleniem, dlatego też stała się ona symbolem Agencji PR4You i trzonem nowej strony www.pr4you.net.pl. Blask żarówki niesie za sobą powiew świeżości, stawia Klientów w jeszcze lepszym świetle i pomaga wyjść im z cienia. "Magnesem" Agencji jest wiedza i doświadczenie. Jedni cenią innowacyjność i nieszablonowe podejście do problemów, inni za skrupulatną i rzetelną pracę prowadzącą do osiągnięcia założonych celów.

Agencja jest młodą firmą na rynku polskim, jednakże posiada ogromny kapitał wiedzy z zakresu public relations. Na doświadczenie składa się obsługa krajowych marek z branży energetycznej, chemii budowlanej i deweloperskiej. Posiadane doświadczenie dziennikarskie powoduje, iż firma wie doskonale jak stworzyć najlepszej jakości "produkt", czyli interesującą dziennikarzy informację.

Działania Agencji PR4You to głównie doradztwo w zakresie budowy wizerunku i utrzymywania relacji przedsiębiorstwa z otoczeniem. Jednym słowem pomaga Klientom podejmować dobre decyzje, by umacniać pozycje ich marki, pokazując ją w nowym – jeszcze lepszym świetle.

Żródło: PR4You


Oceń artykuł:
Komentarze ( 0 )
Skomentuj »
Nick: *
Tytuł: *
Treść: *
 
Kod z obrazka: *

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0