STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Wtorek, 22.05.2012 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

SZKOLENIA

JESTEŚ TUTAJ:

Ewa Lis-Jeżak PR Managerem EMEA Emerging Markets w Symantec

01.02.2012 12:56:27
Ewa Lis-Jeżak
Ewa Lis-Jeżak

Ewa Lis-Jeżak objęła funkcję PR Managera EMEA Emerging Markets w firmie Symantec. Będzie odpowiadała za rozwój strategii komunikacyjnej dla produktów z rodziny Norton na rynkach rozwijających się w regionie Europy, Środkowego Wschodu i Afryki, przede wszystkim w Polsce, Rosji, Turcji, Dubaju i Afryce Południowej.


Ewa Lis-Jeżak ma kilkunastoletnie doświadczenie w branży technologicznej. Przez ostatnie 10 lat w firmie Hewlett-Packard Polska była odpowiedzialna m.in. za komunikację korporacyjną, PR technologii i usług dla przedsiębiorstw a także pełniła funkcję rzecznika prasowego HP. W latach 2002-2007 zajmowała się marketingiem i komunikacją na rynku konsumenckim w dziale druku i przetwarzanie obrazu HP. Wcześniej pracowała w wydawnictwie Vogel Publishing (wówczas wydawcy między innymi magazynu komputerowego CHIP), gdzie kierowała działem marketingu. Przez kilka lat wykładała komunikację na studiach podyplomowych, w Wyższej Szkole Europejskiej im. Tischnera w Krakowie.

Ewa Lis-Jeżak ukończyła prawo europejskie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Źródło: Edelman
 


Oceń artykuł:
Komentarze ( 0 )
Skomentuj »
Nick: *
Tytuł: *
Treść: *
 
Kod z obrazka: *

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

BLOGSFERA NEWS

GIEŁDA PRACY

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone
powered by cms edito
realizacja ideo,
0