STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Czwartek, 21.03.2019 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: News Z branży

Reklama serów Turek

13.12.2012 09:05:31

Sery camembert i brie idealnie komponują się nie tylko z czerwonym winem – dowiadujemy się z reklamy serów Turek w kanale mobilnym. Reklamę zobaczą konsumenci, którzy zapiszą trunek na liście w aplikacji Listonic – wygodna lista zakupów.Kampania reklamowa serów marki Turek w aplikacji Listonic nawiązuje do harmonii smaku win i serów camembert oraz brie. Informacja o serach pokazuje się jedynie użytkownikom aplikacji, którzy zapisali wino na swoich listach zakupów. Kliknięcie w reklamę przenosi użytkownika Listonic na dedykowaną stronę mobilną zawierającą informacje na temat właściwości serów. Reklama jest nieinwazyjnym przekazem niosącym dodaną wartość dla kupujących wina konsumentów. W aplikacji Listonic promowany jest także Camembert z pieprzem Turek. Po kliknięciu w reklamę konsument zobaczy specjalne przygotowaną stronę mobilną. Strona została wzbogacona o przycisk „dodaj do listy zakupów”, który automatycznie zapisuje produkt na liście zakupów wraz z interaktywnym zdjęciem i dokładnym opisem.

Zakupy w sklepie są idealnym momentem na reklamowanie produktów spożywczych. Informacja dociera do konsumentów w doskonałym kontekście zakupowym. Dzięki tym przewagom Listonic osiąga czterokrotnie wyższy Współczynnik Klikalności (CTR – Click Through Rate) w porównaniu z innymi aplikacjami mobilnymi.

Reklamy i specjalnie przygotowane strony mobilne docierają do użytkowników Listonic, czyli osób w wieku 25-45 lat. Korzystają z niej przeważnie mężczyźni mieszkający w dużych miastach (Warszawa stanowi 30%). Konsumenci, którzy używają mobilnej listy zakupów są odpowiedzialni za zakupy w rodzinie lub mają na nie istotny wpływ. Najczęściej określani są jako „upmarket” lub „affluent”, posiadają topowe modele smartfonów. Kampania reklamowa potrwa do 18 grudnia.

Źródło: Listonic


Oceń artykuł:
Komentarze ( 0 )
Skomentuj »
Nick: *
Tytuł: *
Treść: *
 
Kod z obrazka: *

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0