STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Poniedziałek, 20.01.2020 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: News Z branży

Mokate stawia na content marketing

23.05.2014 12:16:27

Od połowy maja 2014 roku, WhitePress realizuje działania content marketingowe dla Mokate SA – polskiego przedsiębiorstwa z branży spożywczej. W ramach działań powstanie, a następnie zostanie wypromowany specjalistyczny portal dotyczący herbaty.

W serwisie Herbata Nasza Pasja znajdą się informacje ogólne i szczegółowe na temat herbaty – jej właściwości, historii, rodzajów, sposobów przyrządzania, przechowywania, produkcji itp. Na stronach portalu publikowane będą także informacje na temat bieżących wydarzeń związanych z herbatą – targów, wystaw, sympozjów i innych spotkań. Cyklicznie tworzony będzie również przegląd bieżących informacji publikowanych przez media internetowe – ciekawostek, nowości naukowych, informacji gospodarczych. W serwisie znajdą się również teksty na tematy związane z oddziaływaniem herbaty na organizm człowieka, przepisy, testy produktów Mokate oraz informacje ogólne i szczegółowe na temat rynku herbaty w Polsce.

– Wszystkie elementy będą mogły być wykorzystywane przez naszych pracowników, ale też współpracowników i kontrahentów Mokate do tworzenia indywidualnych materiałów promocyjnych i PR oraz do poszerzania wiedzy na tematy herbaciane. Serwis „Herbata nasza pasja” będzie również „magazynem tekstów” dla dziennikarzy, z którego – po ustaleniu warunków współpracy – będą mogli czerpać informacje do swoich publikacji – wyjaśnia Sylwia Mokrysz z zarządu Mokate SA.

Poza stworzeniem serwisu i opracowaniem jego formuły WhitePress odpowiada za opracowanie struktury i planu publikacji treści, wykonanie, skonfigurowanie serwisu internetowego, prowadzenie działań SEO, działania ePR, marketing szeptany, promocję na portalach społecznościowych. Dodatkowo, prowadzony będzie szczegółowy monitoring określonych współczynników realizacji celów.

Źródło: Juicy Relations
 


Oceniono na 4.9 pkt
Komentarze ( 0 )
Skomentuj »
Nick: *
Tytuł: *
Treść: *
 
Kod z obrazka: *

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0