STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Piątek, 22.11.2019 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: News Z branży

10. urodziny Małego Głoda

03.07.2014 13:32:28

Ruszyła nowa kampania reklamowa serka Danio – „10. urodziny Małego Głoda”. Jeden z najpopularniejszych brand bohaterów na polskim rynku pokazuje swoje złośliwe oblicze w iście upiornym klimacie.

W spocie reklamowym utrzymanym w klimacie horrorów, Mały Głód świętuje swoje 10. urodziny w gronie sobie podobnych czarnych charakterów. Niegościnnego gospodarza, który nie przygotował poczęstunku, czeka kara - niespodziewanie jeden z gości sięga po serek Danio  – od ponad dekady skuteczną metodę na Głoda. Nowa kampania Danio obejmuje działania w TV, online oraz performance i POS. Kampania reklamowa to pierwszy etap akcji. Wkrótce ruszy platforma z konkursem z atrakcyjnymi nagrodami oraz zaplanowano szereg działań PR.

Kreację kampanii przygotowała Agencja Young & Rubicam, spot reklamowy w reżyserii Marcina Serafina wyprodukowała firma Opus Film, za postrodukcję odpowiadał Chimney Poland. Planowaniem i zakupem mediów zajmuje się dom mediowy MediaCom. Działania w internecie realizować będzie VML i Marketing House. Natomiast za działania PR odpowiedzialna jest Agencja ATW Communications.

Źródło: ATW Communications


Oceniono na 5.0 pkt
Komentarze ( 0 )
Skomentuj »
Nick: *
Tytuł: *
Treść: *
 
Kod z obrazka: *

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0