STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Sobota, 23.06.2018 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: News Z branży

Intel chce dostarczyć niesamowite wrażenia

21.01.2016 08:49:09

Intel rusza z kampanią, w której prezentuje nową filozofię marki. Jej głównym założeniem jest wykorzystanie rozwiązań i urządzeń do dostarczania użytkownikom niesamowitych wrażeń. 

W ramach kampanii "Experience Amazing" Intel prezentuje projekty wykorzystujące rozwiązania firmy. Od Butterfly Effect Dress autorstwa projektantek Ezra+Tuba, przez interpretację symfonii Beethovena w wykonaniu Kawehi, po układ taneczny Paige Fraser – marka w nowej strategii ma na celu zrealizować swoją obietnicę dostarczania niesamowitych wrażeń.

Film promujący kampanię można zobaczyć pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=4eMNLqQ5IT8

Butterfly Effect Dress to projekt sukienki autorstwa tureckich projektantek Ezra+Tuba. Strój reaguje na ruch, temperaturę ciała oraz dotyk, a jego serce stanowi miniaturowy układ Intel Edison. Takie połączenie mody i technologii ma zagwarantować niezwykłe doświadczenie dla użytkowników oraz widzów na pokazach.

Z kolei Kawehi, artystka oraz gwiazda serwisu YouTube, wykorzystując rozwiązania Intela stworzyła autorską interpretację jednej z symfonii Beethovena, bazując na integracji muzyki i technologii.

Trzecim rodzajem sztuki, który Intel wykorzystuje w nowej kampanii, jest taniec. Paige Fraser opowiada ruchem historię swojego życia. Włączając w ten pokaz technologię Intel RealSense stajemy się świadkami wielowymiarowego przedstawienia.

Z kolei Nobumichi Assai oraz studio WOW przygotowało projekcję mapowania 3D w czasie rzeczywistym. Dla tego artysty płótnem jest twarz modelki. Assai przy pomocy technologii napędzanych procesorami Intela kreuje na niej żywy, dynamiczny obraz.

Źródło: Monday PR

 

 


Oceń artykuł:
Komentarze ( 0 )
Skomentuj »
Nick: *
Tytuł: *
Treść: *
 
Kod z obrazka: *

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0