STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Sobota, 24.08.2019 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: News Z branży

Grześki z kampanią reklamową i loterią

01.03.2016 08:39:24

We wtorek 1 marca startuje kolejna loteria promocyjna marki Grześki, której towarzyszyć będzie intensywna kampania reklamowa. Do wygrania są nagrody o łącznej wartości prawie 450 tysięcy złotych.

Grześki startują z kolejną odsłoną aktywności opartych na haśle "Dziecku odmówisz?". 1 marca rusza ogólnopolska loteria promocyjna marki, w której codziennie przez dwa miesiące do wygrania będą atrakcyjne nagrody o łącznej wartości prawie 450 tysięcy złotych. Na wielbicieli chrupiących wafelków czeka: 61 wyjazdów do parku rozrywki w Niemczech, 61 kamer GoPro Hero i 6 100 biletów do Multikina.

Promocją objęte są miliony wafelków marki Grześki w specjalnych opakowaniach, zawierających kod loteryjny. Aby wziąć udział w akcji należy dokonać zakupu produktu loteryjnego oraz zarejestrować kod z opakowania na stronie www.dzieckuodmowisz.pl.

Loteria "Dziecku odmówisz?" uzyska silne wsparcie reklamowe. Działania obejmą: telewizję, Internet, prasę branżową oraz kina sieci Multikino. Kampania TV będzie prowadzona w największych, ogólnopolskich stacjach: TVP, TVN, Polsat i stacjach tematycznych. Działania w Internecie obejmą kampanię odsłonową oraz serwisy YouTube, VoD, Facebook i Instagram. Grześki otrzymają także pełne wsparcie handlowe w punktach sprzedaży (materiały POSM, ekspozycje, bilbordy).

Strategię i kreację przygotowała agencja Just, za działania w kanale digital i mediach społecznościowych odpowiada agencja Gong. Media zaplanował i zakupił dom mediowy Universal McCann. Za produkcję odpowiedzialny jest dom produkcyjny Film Produkcja. Kampania potrwa do końca kwietnia.

Źródło: Kolterman Media Communications
 


Oceń artykuł:
Komentarze ( 0 )
Skomentuj »
Nick: *
Tytuł: *
Treść: *
 
Kod z obrazka: *

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0