STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Poniedziałek, 16.07.2018 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: News Z branży

Restauracje SUBWAY® w nowej odsłonie wizualnej

09.10.2017 12:06:50

SUBWAY®, największa sieć restauracji szybkiej obsługi na świecie, prezentuje w swoich lokalach w Polsce nową identyfikację wizualną marki. Jednym z jej elementów jest odświeżone logo. Zostało ono pokazane na wiosnę w Stanach Zjednoczonych, w Polsce pojawia się wraz z rozpoczynającą się kampanią nowego sandwicza BBQ Ribs.

Ewolucja logotypu jest potwierdzeniem kolejnego etapu w rozwoju marki. Poprzedzony został on udoskonaleniem menu oraz założeniem w USA SUBWAY® Digital – zespołu zajmującego się badaniem rozwoju technologii oraz tworzeniem strategii digitalowej brandu.

- Wszystkie te działania były niezbędne, aby zapewnić marce możliwość dotarcia do odbiorców za pomocą wszystkich kanałów komunikacyjnych oraz potwierdzić ich przekonanie, że Subway® to smaczny, pożywny oraz korzystny wybór
– mówi Fabiola Rios, marketing manager SUBWAY®. - Nowa identyfikacja wizualna powoduje, że łatwiej nam patrzeć na nią świeżym okiem, łatwiej jest także myśleć o niej w sposób innowacyjny. Nowy logotyp jest przejrzysty, autentyczny, a jednocześnie nawiązuje do historii marki.

Odważny, świeży, nowoczesny design zamknięty w czytelnych layoutach i wyrazistych kolorach jest kwintesencją marki. Z dużym wyczuciem został dostosowany do współczesnych realiów, potrzeb i wymagań wszystkich platform komunikacyjnych.

Nowym elementem identyfikacji wizualnej jest Choice Mark. Kultowe strzałki Subway® zostały uproszczone i przekształcone w wyraźny znak rozpoznawczy. W jasny sposób oddaje on m.in. jeden z wyróżników marki: możliwość wyboru. Każdego dnia na całym świecie przyciąga do restauracji Subway® kolejnych gości.

Nowe logo oraz inne elementy wizualne pojawiają się we wszystkich polskich restauracjach SUBWAY®, w przekazach medialnych oraz mediach społecznościowych od czwartego kwartału 2017 roku.

Źródło: Q&A Communications


Oceń artykuł:
Komentarze ( 0 )
Skomentuj »
Nick: *
Tytuł: *
Treść: *
 
Kod z obrazka: *

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0