STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Sobota, 17.11.2018 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: News Z branży

„Drunk Hulk” dołącza do Elephate

07.11.2017 15:35:18

Christian A. Dumais, twórca znanego na całym świecie użytkownika Twittera, dołącza do agencji specjalizującej się w SEO i content marketingu jako Digital Content Director.

- Christian to doświadczony redaktor, którego artykuły publikowano w poczytnych magazynach na całym świecie - mówi Wojtek Mazur, Head of Content Marketing i co-funder w Elephate - Wierzymy, że dzięki pełnemu wykorzystaniu jego wiedzy i umiejętności, wzmocnimy nasze kompetencje w obszarze kreacji treści.

Jako „Drunk Hulk”, Dumais zbudował aktywną społeczność na Twiterze liczącą ponad 170,000 followerów. Pisał o nim prestiżowy magazyn Time zaliczając go do grona „ulubionych żartownisiów”.

Dumais to także autor kilku książek: Empty Rooms Lonely Countries, Cover Stories and SMASHED: The Life and Tweets of Drunk Hulk.

Wcześniej przez 14 lat uczył języka angielskiego na uniwersytecie i w takich firmach jak 3M, Kruk S.A czy Opera. Występował jako prelegent na wielu konferencjach w Polsce i zagranicą, wliczając w to takie wydarzenia jak TEDxWrocław czy TEDxWarszwa.

W Elephate Dumais obejmuje stanowisko pozwalające mu połączyć wszystkie swoje kompetencje w konkretnym celu. Jako Digital Content Director, będzie odpowidzalny za edycję, tworzenie treści i egzekucję contentu związanego z Elephate, dystrybuowanego w mediach anglojęzycznych.

Źródło: Elephate


Oceń artykuł:
Komentarze ( 0 )
Skomentuj »
Nick: *
Tytuł: *
Treść: *
 
Kod z obrazka: *

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0