STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Sobota, 17.11.2018 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: News Z branży

Katarzyna Markiewicz z Synertime do Evereth Publishing

10.11.2017 14:23:09

Katarzyna Markiewicz, dotychczasowa Account Executive w agencji PR Synertime, z początkiem listopada 2017 roku objęła nowo utworzone stanowisko PR & Marketing Manager w Evereth Publishing. Będzie odpowiadała za strategię PR dla Evereth i marek współpracujących, media relations, social media oraz za wszelkie działania kreatywne, także dotyczące konferencji medycznych organizowanych przez Evereth Publishing.

- Cieszymy się, że nasz zespół powiększa się o dział PR i marketingu. Evereth Publishing od lat działa w branży medycznej, dbając o rozwój edukacji poprzez m.in. organizację konferencji i merytoryczne czasopisma naukowe. Jesteśmy przekonani, że profesjonalnie poprowadzone działania PR poprawią efektywność tych działań, pozwolą nam docierać szeroko do wszystkich zainteresowanych rozwojem medycyny – mówi Mariola Piotrowska, prezes Evereth Publishing Sp. z o.o., organizator i pomysłodawca między innymi Forum Leczenia Ran, nowoczesnej interdyscyplinarnej konferencji medycznej o ranach.

Markiewicz przez ostatnie półtora roku była związana z agencją PR Synertime, gdzie pracowała przy projektach z branży healthcare i FMCG. Obsługiwała realizacje łączące w sobie social media, eventy, działania produkcyjne, reklamowe i elementy CSR. Wcześniej dla Grupy Accata prowadziła działania z zakresu media relations, organizacji eventów i działań PR. Prowadzi blog 8ipol.com. Jest absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim.

Źródło: Evereth Publishing


Oceniono na 5.0 pkt
Komentarze ( 0 )
Skomentuj »
Nick: *
Tytuł: *
Treść: *
 
Kod z obrazka: *

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0