STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Niedziela, 21.10.2018 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: News Z branży

Smak spokoju – wystartowała kampania Lumiko

16.11.2017 15:26:50

„Smak Spokoju” to nazwa najnowszej ogólnopolskiej kampanii marki Lumiko, która w największych miastach Polski oraz w Internecie przekonuje, jak ważny w życiu jest spokój i jak wiele można dzięki niemu zyskać.

W zabieganej, pracowitej i stresującej codzienności jest coraz mniej spokoju i błogich chwil odprężenia. Większość ludzi, choć o tym marzy, to na co dzień zdaje się zapominać, że funkcjonowanie na niższych obrotach jest tak samo ważne i potrzebne jak zdrowa dieta, ruch czy sen. Lumiko postanowiło więc przypomnieć jak ważne są chwile wytchnienia w natłoku codziennych wrażeń i że zupełnie niedaleko są takie miejsca, gdzie czas płynie znacznie wolniej, a pracowitość nie ma nic wspólnego z gonitwą i stresem.

Lumiko jako marka pochodząca z Łukowa – miejscowości w województwie lubelskim, doskonale wie, że spokój ducha jest jedną z największych wartości, a w połączeniu z naturą i tradycją, źródłem mądrości, równowagi i zdrowia. Na tle konkurencji wyróżniają ją trzy główne cechy – bliskość, klasyczność oraz naturalność. Przedstawiona w kampanii polska wieś, to ostoja spokoju i miejsce, w którym czas płynie znacznie wolniej – a wszystko to z korzyścią dla mieszkańców i produktów, które tam powstają. Lumiko zachęca, aby każdy spróbował, jak smakuje spokój – „Lumiko – smak spokoju”.

W ramach kampanii Lumiko agencja Dziadek do orzechów przygotowała trzy spoty reklamowe, które będą emitowane do połowy grudnia w mediach społecznościowych, a także najpopularniejszych polskich platformach VOD. Kampania w Internecie została wzmocniona działaniami outdoorowymi. W ośmiu miastach Polski – Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Bydgoszczy, Trójmieście i Szczecinie – pojawiły się billboardy i citylighty, które zabieganym mieszkańcom przypominają o niekwestionowanych zaletach spokojnego życia i pozwalają napawać się sielskim krajobrazem polskiej wsi.

Kampania reklamowa „Smak spokoju” jest pierwszą kampanią Lumiko opartą na nowym brandingu marki, który został opracowany w 2017 roku przez agencję Dziadek do orzechów. W ramach działań rebrandingowych została opracowana nowa strategia komunikacji marki, którą poprzedziły własne badania rynkowe i konsumenckie. Nowe pozycjonowanie marki znalazło także swoje odbicie w elementach komunikacji wizualnej Lumiko. Logotyp został uproszczony i zyskał charakterystyczne kolorowe paski nawiązujące do tradycyjnych ludowych strojów z lubelszczyzny, a nowa linia opakowań produktów przemyca kluczowe wartości marki – bliskość, naturalność czy sielskość lubelskiego krajobrazu.

Źródło: Dziadek do orzechów

 


Oceń artykuł:
Komentarze ( 0 )
Skomentuj »
Nick: *
Tytuł: *
Treść: *
 
Kod z obrazka: *

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0
Warning: mkdir() [function.mkdir]: No such file or directory in /home/users/newsline/public_html/newsline.pl/inc/error.inc.php on line 20

Warning: mkdir() [function.mkdir]: No such file or directory in /home/users/newsline/public_html/newsline.pl/inc/error.inc.php on line 20