STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Niedziela, 21.10.2018 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: News Z branży

Wystartowała kampania reklamowa Black Energy Drink - Win the Game

10.01.2018 12:24:20

W najnowszej kampanii marki Black Energy Drink, należącej do FoodCare Group, wystąpiły zawodniczki Legends Football League. Kampania wystartowała w połowie grudnia i potrwa do końca lutego 2018 r. Druga faza działań, która rozpoczęła się 8 stycznia, obejmie swoim szerokim zasięgiem telewizję,  radio, prasę, outdoor, internet, w tym social media.

Tematem wiodącym kampanii jest Legends Football League (LFL) - kobieca liga futbolową, uosobienie amerykańskiego snu o realizacji marzeń i zwycięstwie, bijąca rekordy popularności i oglądalności w USA i wielu krajach świata. Zawodniczki LFL niosą ze sobą wartości, które wpisane są w DNA marki Black, czyli sport, energię, walkę, szybkość działania, rywalizację i wygraną.

Działania w ramach kampanii 360 ̊ rozpoczęły się w drugiej połowie grudnia. Outdoor został ukierunkowany na siatki wielkoformatowe, billboardy o formacie 6x3 oraz citylighty.  Można je oglądać w Krakowie, Łodzi, Trójmieście, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu.  Layouty kampanii dodatkowo uatrakcyjnia fakt wykorzystania wizerunku różnych zawodniczek – oczywiście, ze wspólnym przesłaniem, zachęcającym do udziału w dedykowanym konkursie konsumenckim. Dodatkowo, firma zaktywizowała działania trade’owe, które dostały wsparcie w postaci materiałów POS i gadżetów z wizerunkiem gwiazd LFL.

Działaniom tym towarzyszy limitowana edycja puszek Black Energy LFL All-Star Tour 2018 r. w atrakcyjnym i przyciągającym wzrok opakowaniu, na którym również znalazły się zdjęcia pięknych gwiazd LFL wraz z komunikacją konkursową.

Kampania telewizyjna ruszyła 8 stycznia i składa się z 15’’ spotu wizerunkowego oraz billboardów sponsorskich. Kampania nastawiona jest na maksymalne budowanie zasięgów w grupie docelowej. Reklamy emitowane są w TVN, Polsacie oraz kanałach tematycznych należących do obu stacji i kanałach tematycznych TVP. Intensywne działania zaplanowano również w Internecie, w tym w social mediach.

www.winthegame.pl to adres dedykowanej strony internetowej, na której odbywa się konkurs konsumencki będący uzupełnieniem kampanii. Dzięki zakupowi nawet pojedynczej puszki napoju i wykonaniu zadania na stronie internetowej, uczestnicy będą mieli szansę wygrać 6 podwójnych wyjazdów do USA i zwiedzić kultowe amerykańskie miasta. Nagrodami dodatkowymi są vouchery na wydarzenia meczowe LFL. Konkurs ruszył 1 grudnia 2017 roku i potrwa do 28.02.2018 r. 

Kampanią Win the Game, Black Energy po raz kolejny przełamuje schematy i wychodzi poza utarte standardy. Działania rozpoczęły się długo przed startem wysokiego sezonu sprzedażowego. Dzięki temu partnerzy handlowi FoodCare mogą liczyć na wysoką rotację produktu i zysk, konsumenci zaś dostają atrakcyjne doznania i możliwość wygrania bardzo atrakcyjnych nagród, z których marka, od dawna, słynie.

Kampanię w zakresie kreacji spotów TV oraz digitalu (w tym aktywacji konkursowej) przygotowała agencja Red8Digital. Za koncepcję sesji zdjęciowej odpowiada dyrekcja marketingu FoodCare, zaś produkcję sesji zdjęciowej zrealizowała agencja A12Team. Fotografem sesji był Marcin Biedroń. KV kampanii i design promocyjnej puszki powstał we współpracy agencji Red8Digital oraz działu marketingu FoodCare. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Zenith. Autorem logotypu wydarzenia BLACK ENERGY LFL ALL-STAR TOUR jest Paweł Chwedczuk / ProPolska.

Źródło: BiS! Błasikiewicz i Sworowska

 


Oceń artykuł:
Komentarze ( 0 )
Skomentuj »
Nick: *
Tytuł: *
Treść: *
 
Kod z obrazka: *

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0
Warning: mkdir() [function.mkdir]: No such file or directory in /home/users/newsline/public_html/newsline.pl/inc/error.inc.php on line 20

Warning: mkdir() [function.mkdir]: No such file or directory in /home/users/newsline/public_html/newsline.pl/inc/error.inc.php on line 20