STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Niedziela, 21.10.2018 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: News Z branży

#PLAYDLAWOŚP, czyli moc atrakcji w szczytnym celu

13.01.2018 12:48:43

PLAY po raz kolejny włącza się we wsparcie Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego celem w tym roku będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Jak można pomóc? Wystarczy jak najdłużej oglądać livestream swoich ulubionych influencerów. Dodatkowo w ramach akcji można posłuchać specjalnej playlisty w TIDAL w Play i zgarnąć bilety na występ live Sarsy oraz otrzymać możliwość rozmowy z popularną piosenkarką. Dołącz do teamu  #PLAYDLAWOŚP i pomagaj tak jak lubisz.

13 stycznia 2018 na stronie www.playdlawosp.pl. od godz. 20:00 rusza livestream teamu influencerów Play dla WOŚP, który potrwa aż 24 godziny.  Każdy z internautów będzie miał okazję pomóc w zbiórce. Jak? To proste, wystarczy oglądać livestream popularnych youtuberów - im dłużej, tym więcej pieniędzy PLAY przekaże dla WOŚP.

Ponadto specjalnie na potrzeby akcji została stworzona dedykowana playliasta na TIDAL PLAY dla WOŚP. Za jej przygotowanie odpowiadają najpopularniejsi polscy influencerzy: Hej Łobuzy, Piotrek Ogiński (Kocham Gotować), Wujaszek i Ciocia Liestyle, Rezigiusz, Mówiąc Inaczej, loveandgreatshoe, Nervarien, Izak, MKRR, Gimper, Naruciak, Mandzio oraz Maciej kanału Z Dvpy. Słuchając  playlisty w TIDAL w PLAY, każdy z użytkowników będzie miał okazję wygrać jedno z 7 podwójnych zaproszeń na specjalny występ live i spotkanie z Sarsą podczas 24 livestreamu Play dla WOŚP. W konkursie będą mogły wziąć udział osoby posiadające konto w TIDAL w Play i będą słuchać dedykowanej playlisty Play dla WOŚP, podczas której pojawi się pop up z pytaniem konkursowym. Konkurs startuje 9 stycznia 2018r. o godzinie 14 i potrwa do 11 stycznia 2018 r. do 23:59.

Źródło: 38PR

 


Oceń artykuł:
Komentarze ( 0 )
Skomentuj »
Nick: *
Tytuł: *
Treść: *
 
Kod z obrazka: *

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0