STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Niedziela, 16.12.2018 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: News Z branży

CNN zachęca uczniów do udziału w kampanii #myfreedomday

05.03.2018 15:02:32

Po ogromnym sukcesie zeszłorocznej kampanii #MyFreedomDay, CNN ponownie zachęca młodych ludzi z całego świata do zjednoczenia się 14 marca i zabrania głosu w sprawie zwiększenia świadomości na temat problemu współczesnego niewolnictwa. 

Uczniowie setek szkół z ponad 100 krajów z sześciu kontynentów zjednoczyli się w ubiegłym roku 14 marca, aby poprzez różne inicjatywy, od paneli dyskusyjnych po pokazy filmowe i marsze, zwrócić uwagę na jeden z największych problemów współczesnego świata. Projekt wygenerował zasięgi bliskie 160 milionom kont na Facebooku. 

- Inicjatywa od momentu swojego powstania zdobywa coraz większą popularność i wywiera widoczny wpływ na problem współczesnego niewolnictwa. Zeszłoroczny, inauguracyjny #MyFreedomDay poszedł nawet o krok dalej, łącząc w jednym miejscu głosy zdeterminowanych młodych ludzi z całego świata, którzy pragną zakończyć niewolnictwo raz na zawsze. Jednak, jak wynika z opublikowanych w ostatnich miesiącach reportaży CNN o handlu ludźmi w Libii, nadal mamy jeszcze wiele do zrobienia. Tegoroczny #MyFreedomDay pomoże podtrzymać uwagę dotyczącą tej sprawy i uczyni ją głównym tematem dyskusji publicznej – mówi Tony Maddox, wiceprezes wykonawczy i dyrektor zarządzający CNN International.

CNN zachęca młodych ludzi do postawienia sobie prostego pytania „czym dla mnie jest wolność” i dzielenia się odpowiedziami w mediach społecznościowych poprzez komentarze, zdjęcia lub materiały wideo oznaczone hashtagiem #MyFreedomDay.

14 marca 2018 roku kanały CNN pokażą na żywo widzom na całym świecie co uczniowie, szkoły i społeczności lokalne robią, by zwalczyć współczesne niewolnictwo, a korespondenci CNN odwiedzą spotkania organizowane przez nich w ramach akcji. Relację na żywo z wydarzenia można śledzić w telewizji CNN i w mediach społecznościowych stacji, a także poprzez platformę CNN.com/myfreedom.

Źródło: First PR


Oceń artykuł:
Komentarze ( 0 )
Skomentuj »
Nick: *
Tytuł: *
Treść: *
 
Kod z obrazka: *

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0