STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Niedziela, 16.12.2018 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: News Z branży

Andrzej Gruszka head of communication w HEXE Capital

06.03.2018 15:11:16

Do HEXE Capital od początku marca dołączył Andrzej Gruszka. Objął stanowisko head of communication i odpowiada za wsparcie firmy i spółek do niej należących w obszarze public relations i komunikacji.

Gruszka od 9 lat specjalizuje się w efektywnej komunikacji firm. Doświadczenie zdobywał przy projektach z obszaru public relations, social media i content marketingu. Przez ostanie pół roku, jako PR & Communication Manager, dbał o wizerunek Elephate - agencji SEO i content marketingu. Wcześniej pracował na stanowiskach managerskich w agencjach MIND i Publicon. Organizował także przez kilka lat cykl konferencji Marketing Progress i był redaktorem naczelnym kwartalnika o tej samej nazwie.

W HEXE Capital objął nowo utworzone stanowisko. Odpowiada za komunikację związaną z działalnością biznesową firmy, PR trzech spółek do niej należących: KODA Bots, HEXE Data i FIX MAKERS oraz nadzór nad ich projektami wizerunkowymi.

HEXE Capital to grupa kapitałowa przekuwająca pomysły w efektywne rozwiązania e-biznesowe. Tworzy firmy z obszaru nowych technologii i marketingu internetowego. W skład spółki wchodzą takie podmioty jak: KODA Bots, Hexe Data, cut2code.com czy bebeli.pl.

Źródło: Hexe Capital

 


Oceń artykuł:
Komentarze ( 0 )
Skomentuj »
Nick: *
Tytuł: *
Treść: *
 
Kod z obrazka: *

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0