STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Wtorek, 19.03.2019 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: News Z branży

GIVT podjęła współpracę z Hanami Communications

16.04.2018 09:11:45

GIVT to firma pomagająca klientom uzyskać należne odszkodowanie od linii lotniczych m.in. za opóźnienie bądź odwołanie lotu. Agencja PR Hanami Communications będzie wspierała spółkę w zakresie komunikacji z mediami oraz działań social mediowych.

Współpraca przygotowująca wprowadzenie nowej marki na rynek została rozpoczęta 1 marca br. na podstawie umowy na czas nieokreślony. Do zadań agencji Hanami należy przede wszystkim wspomaganie GIVT w komunikacji ze wszystkimi interesariuszami. Wykorzystywane do tego będą zarówno kanały offline, jak i online. Agencja będzie również wspierała działania spółki w zakresie social media. Jerzy Ciszewski, założyciel Hanami Communications, jest podekscytowany nową współpracą:

- GIVT to nasz drugi klient obok działającej w przemyśle optycznym Grupy Essilor. Bardzo cieszymy się z tej współpracy, ponieważ ta firma i jej plany są po prostu ekscytujące. Klient po partnersku daje nam dużo przestrzeni kreatywnej, oczekując nietuzinkowych, praktycznych i skutecznych działań public relations. Jak wiadomo, taki układ nie zawsze ma miejsce w relacji agencji z  klientem. Jest to więc jeden z wielu powodów, dla których doceniamy pozytywną współpracę z GIVT.

Kooperacja dwóch podmiotów jest nastawiona na szeroki zakres działalności, a elastyczne podejście jednej i drugiej strony pozwala na stosowanie śmiałych rozwiązań. GIVT jest zresztą przedsięwzięciem, którego skala zwiększa się w błyskawicznym tempie – firma do wakacji planuje wejść na kolejne rynki europejskie. Hanami Communications będzie wspierać działania klienta w obszarze public relations. 

Za działania na rzecz klienta odpowiada Joanna Maciejewicz, PR Account Manager Hanami Communications, wspierana przez Jerzego Ciszewskiego.

Źródło: Hanami Communications

 


Oceń artykuł:
Komentarze ( 0 )
Skomentuj »
Nick: *
Tytuł: *
Treść: *
 
Kod z obrazka: *

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0