STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Sobota, 19.01.2019 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: News Z branży

Sri Lanka promuje się z Goodfellas Group i Consulting’n more

11.05.2018 15:23:18

Biuro Promocji Turystyki Sri Lanki nawiązało współpracę z agencjami Goodfellas Group  i Consulting’n more. Wspólnie realizowany projekt ma na celu prezentację oferty turystycznej oraz promocję Sri Lanki jako atrakcyjnego kierunku turystycznego w Europie Środkowo-Wschodniej. W ramach projektu prowadzone są działania public relations oraz osobiste spotkania  z przedstawicielami branży turystycznej w Warszawie, Krakowie oraz Budapeszcie.

Biuro Promocji Turystyki Sri Lanki to instytucja, która odpowiada za marketing i promocję Sri Lanki w kontekście globalnym. Do jej zadań należy prowadzenie kampanii marketingowych skierowanych do środowiska biznesowego oraz konsumentów. Działania Biura mają na celu zwiększenie popularności kraju jako destynacji turystycznej. W związku z rosnącym z roku na rok zainteresowaniem Sri Lanką wśród turystów z Europy Środkowo-Wschodniej (w szczególności z Polski i Węgier) Biuro już po raz drugi organizuje road show dla branży turystycznej (tour operatorów i biur podróży) i mediów.

W ramach road show przewidziano spotkania w 3 najważniejszych miastach Polski i Węgier – Warszawie, Krakowie oraz Budapeszcie, które odbędą się kolejno 14, 15 i 17 maja. Eventy mają stworzyć możliwość osobistego spotkania strony lankijskiej oraz przedstawicieli biur podróży. Organizacja i promocja wydarzeń połączona jest z działaniami PR – dystrybucją materiałów prasowych, zaproszeniem mediów na każdy z eventów, obsługą medialną wydarzenia oraz media relations po nim. 

Działania związane z organizacją eventów w Polsce i na Węgrzech realizuje firma Goodfellas Group. Consulting’n more odpowiedzialne jest zaś za wszelkie działania komunikacyjne w ramach projektu prowadzone na rynku polskim.

Firmy pozyskały Klienta w ramach konkursu ofert.

Źródło: Consulting’n more


Oceń artykuł:
Komentarze ( 0 )
Skomentuj »
Nick: *
Tytuł: *
Treść: *
 
Kod z obrazka: *

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0