STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Poniedziałek, 27.05.2019 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: News Z branży

Sieć siłowni PRIME z agencją PR Face it!

07.06.2018 15:52:19
Fot. Pixabay.com
Fot. Pixabay.com

PRIME rozpoczyna współpracę z Face it! Agencja, wybrana w drodze rekomendacji, będzie odpowiedzialna za kompleksowe działania public relations, w tym media relations oraz eventy. Projekt po stronie agencji koordynuje Karolina Rutkowska, Account Executive.

Agencja Face it! będzie odpowiedzialna za kompleksowe przygotowanie i realizację kampanii PR promujących PRIME. Umowa obejmuje m.in.: współpracę z mediami, blogerami i influencerami, organizację eventów, media treningi, a także konkursy mediowe i inne.

PRIME to sieć klubów premium działająca od dwóch lat w Szczecinie. Wyróżniają ją nowoczesne, przestronne i przyjazne dla użytkowników kluby, wyposażone w najwyższej jakości urządzenia marki Matrix. Treningi odbywają się w wyodrębnionych strefach: cardio, funkcjonalnej, maszyn półwolnych i wolnych ciężarów. Wśród sprzętów treningowych znajdują się m.in. rzadko spotykany symulator schodów, nowoczesna brama wielofunkcyjna, a także kilkadziesiąt stacji z orbitrekami, rowerami stacjonarnymi i bieżniami. Nad zaprojektowaniem stref i doborem urządzeń czuwali czołowi specjaliści z branży.

W cenie karnetu dostępne są zajęcia grupowe, m.in. Indoor Cycling, Prime Pump, Strong by Zumba®, Shape, Cross oraz Animal Flow BodyArt®, które jak dotąd – w Szczecinie - odbywają się tylko w PRIME) oraz strefa wellness, w której do dyspozycji gości są sauny suche i kabiny InfraReds. Na miejscu można skorzystać z doświadczenia świetnie wyszkolonych i utytułowanych trenerów personalnych.

Źródło: Face It

 


Oceniono na 5.0 pkt
Komentarze ( 0 )
Skomentuj »
Nick: *
Tytuł: *
Treść: *
 
Kod z obrazka: *

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0
Warning: mkdir() [function.mkdir]: No such file or directory in /home/users/newsline/public_html/newsline.pl/inc/error.inc.php on line 20

Warning: mkdir() [function.mkdir]: No such file or directory in /home/users/newsline/public_html/newsline.pl/inc/error.inc.php on line 20