STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Poniedziałek, 27.05.2019 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: News Z branży

Mariel & Haan Communications dla Adgar Poland

06.06.2018 10:14:09

Pierwszym klientem agencji Mariel & Haan Communications został Adgar Poland – długoterminowy inwestor w branży nieruchomości biurowych, a przy tym firma, która wyznacza trendy w myśleniu o przestrzeni biurowej.

Jest to współpraca po wieloma względami wyjątkowa – nie tylko dlatego, że obie organizacje dzielą pasję tworzenia nowych, innowacyjnych rozwiązań i dostarczania usług najwyższej jakości, ale także dlatego że obie firmy w epicentrum priorytetów stawiają satysfakcję i zadowolenie swoich klientów, stawiając na długofalową współpracę z nimi.

Więcej niż przestrzeń biurowa


Do tego, że Adgar Poland nie jest typowym inwestorem w branży nieruchomości nie trzeba długo przekonywać. Zespół Adgar Poland wychodzi w przyszłość, dogłębnie analizuje zmieniający się rynek pracy, w tym zmieniające się potrzeby firm i pracowników. Adgar stworzył między innymi co-creatingowy koncept Brain Embassy – przestrzeń dedykowaną start-upom, freelancerom, korporacjom i małym firmom kreatywnym, który funkcjonuje już 2 lata i cieszy się nieprawdopodobnym zainteresowaniem. Najnowszy projekt firmy – BeYOURSeLF wychodzi naprzeciw potrzebom firm zatrudniających od 10 do 150 osób. BeYOURSeLF wyróżnia się bardzo elastycznym systemem najmu, łamiącym dotychczasowy sposób myślenia o wynajmie powierzchni biurowej.

– Projekty Adgar Poland, w szczególności Brain Embassy i BeYOURSeLF, są pod wieloma względami pionierskie – mówi Patrycja Rabińska, właścicielka Mariel & Haan Communications Są również bardzo bliskie mojemu sposobowi myślenia, dzięki dostarczaniu, poza przestrzenią biurową, również bardzo szerokiego programu, między innymi ofertę mentoringową, umożliwiającą rozwój osobisty członków społeczności Adgar. Jako life & business coach uważam, że takie inicjatywy są niezwykle cenne, wspierające, podnoszące jakość życia.

Brain Embassy otrzymało szereg nagród, między innymi Innovation of the Year w konkursie CIJ Awards, czy tytuł najlepszego biura coworkingowego w konkursie Office Superstar. Krótko po rozpoczęciu owocnej współpracy agencja Mariel & Haan Communications przygotowała także aplikację Katarzyny Wojnar, Program Managera Brain Embassy, do konkursu Top Women in Real Estate, co zaowocowało zdobyciem przez Kasię tytułu Top Woman in Real Estate w kategorii Innovation.

Specjaliści na rynku nieruchomośći

Adgar Poland w lutym rozpoczął współpracę z agencją Mariel & Haan zarządzaną przez Patrycję Rabińską, która w ramach agencji Ciszewski Financial Communications (dziś MSLGROUP) stworzyła pierwszy w Polsce dział specjalizujący się w PR dla firm z sektora nieruchomości. Projekt stworzenia takiego działu zdaniem wielu był nierealny, jednak doskonała znajomość rynku i profesjonalizm, zarówno Patrycji Rabińskiej, jak i całego jej zespołu, zaowocował ogromnym sukcesem i rozbudowywaniem tej linii biznesowej agencji. Agencja Mariel & Haan Communications, która stawia sobie za cel jak najlepsze poznanie każdego klienta dodatkowo przeniosła tymczasowo swoje biuro do BeYOURSeLF, gdzie ma możliwość osobistego poznania i przetestowania tego wyjątkowego konceptu.

– Współpraca z Mariel & Haan Communications to nie przypadek – mówi Eyal Litwin, CEO Adgar Poland. – Wybraliśmy najlepszą agencję specjalizującą się szczególnie w rynku nieruchomości, z którą jednocześnie łączy nas pasja i dążenie do tworzenia nowatorskich projektów zmieniających rynek.

Agencja Mariel & Haan Communications w Adgar Poland objęła bardzo szeroki zakres działań – począwszy od wsparcia komunikacji wszystkich linii biznesowych (poza Brain Embassy i BE Yourself również między innymi Adgar Conference Group), doradztwie strategicznym, prowadzeniu biura prasowego Adgar Poland, poprzez zaangażowanie w budowanie strategii komunikacji i identyfikacji wizualnej BeYOURSeLF.

Źródło: Mariel & Haan Communications


Oceniono na 5.0 pkt
Komentarze ( 0 )
Skomentuj »
Nick: *
Tytuł: *
Treść: *
 
Kod z obrazka: *

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0
Warning: mkdir() [function.mkdir]: No such file or directory in /home/users/newsline/public_html/newsline.pl/inc/error.inc.php on line 20

Warning: mkdir() [function.mkdir]: No such file or directory in /home/users/newsline/public_html/newsline.pl/inc/error.inc.php on line 20