STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Poniedziałek, 27.05.2019 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: News Z branży

Partner of Promotion zrealizuje kampanię "Jakość z polskim certyfikatem"

11.06.2018 15:40:08
Fot. Pixabay.com
Fot. Pixabay.com

„Jakość z polskim certyfikatem” to nazwa kampanii realizowanej w trzech kanałach społecznościowych przez Partner of Promotion dla Unii Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego (UPEMI). Działania mają na celu promocję certyfikatu jakości mięsa QAFP wśród przedsiębiorców oraz budowanie świadomości konsumenckiej.

Jest to kolejny wygrany przez agencję przetarg na realizację działań w obszarze social mediów i digital. Do jej obowiązków należy zarządzanie trzema kanałami social media oraz przygotowanie filmów i konkursu dla konsumentów. Działania agencji można śledzić na kanałach: Facebook Jakość QAFP, Instagram @GwarancjaJakosciQAFP i LinkedIn Gwarancja Jakości QAFP. Kampania będzie realizowana do 31 marca 2019 roku.

Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego to związek pracodawców zrzeszający podmioty branży mięsnej, którego głównym celem jest dbałość i ochrona interesów gospodarczych zrzeszonych w niej firm poprzez reprezentowanie producentów i pracodawców przemysłu mięsnego wobec organów władzy i administracji rządowej, samorządowej oraz instytucji krajowych i międzynarodowych.

Źródło: Partner of Promotion

 


Oceń artykuł:
Komentarze ( 0 )
Skomentuj »
Nick: *
Tytuł: *
Treść: *
 
Kod z obrazka: *

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0