STARTUJ Z NAMI
 
Dziś jest: Sobota, 4.04.2020 r

POLECAMY

AKTUALNOŚCI Z BRANŻY

PROMOCJA W WYSZUKIWARKACH

ANKIETA

JESTEŚ TUTAJ:

Newsline.pl: PATRONAT

Kongres eHandlu – spotkanie z liderami branży e-commerce

W każdej minucie rejestruje się około 70 nowych domen, co 60 sekund powstaje 700 000 nowych statusów na Facebook, a na Ebay`u dochodzi do ponad 950 transakcji. Czy e-Sklepy nadążają za tym tempem?

Szum informacyjny, ilość kanałów dotarcia do klienta, ilość działań wykonywanych jednocześnie – to wszystko przeszkadza w procesie zakupowym. E-Sklepy stają więc jednocześnie przed dwoma wyzwaniami. Pierwsze to przedstawienie swojej oferty potencjalnemu klientowi, drugie - zbudowanie u niego lojalności po zakupie. Sprostanie tym wyzwaniom wymaga zastosowania szeregu narzędzi marketingowych. O tym na które z tych narzędzi warto zwrócić uwagę, jakimi kryteriami kierować przy wyborze i jak sprawić, by klient czuł się wyjątkowo powiedzieć mogą tylko praktycy. Spotkać ich i porozmawiać z nimi będzie można na II Kongresie eHandlu, 10 marca w Warszawie, na Stadionie Narodowym.

"Najnowsze trendy"- zwrot, który "obciąża" wszystkich, którzy w e-Commerce planują i analizują. Z jednej strony jest pokusa, by w te najnowsze trendy inwestować - automatyzować, wchodzić w mobile, dodawać kanały sprzedaży, z drugiej ryzyko strat hamuje wiele ambicji. Tomasz Karwatka, dyrektor zarządzający Divante opowie o tym jak nawigować w trendach. Jak się nie zgubić w gąszczu „okazji”, poprawnie dobrać obszar inwestycji i być konsekwentnym. Największym grzechem polskich sklepów (a pewnie i przedsiębiorców – sam biję się w pierś) jest myślenie zbyt krótkim horyzontem i brak konsekwencji. Od 2008 ogłaszamy, że każdy kolejny rok będzie rokiem mobile, skutkiem czego mobilna rewolucja przejeżdża nam pod nosem. Podobnie rzecz ma się z każdą technologiczną nowinką. By wysforować się na prowadzenie trzeba zobaczyć aplikacje dla obecnych technologii w perspektywie kilku lat a następnie konsekwentnie tam podążać – mówi Tomasz Karwatka.

Organizator Kongresu eHandlu stawia na wiedzę praktyczną. Właśnie dlatego prelegentami tej edycji będą m.in. Jarosław Królewski (HG Intelligence) oraz Wojciech Chochołowicz (Gino Rossi), którzy opowiedzą o pierwszym w Polsce wdrożeniu techonologii BLE (beacon) w segmencie retail

Na drugim Kongresie eHandlu nie zostaną pominięte też zawsze istotne w praktyce e-Commerce zagadnienia prawa i zarządzania. Zmiany w prawie, jakie nadal sprawiają zarówno kupującym jak i sprzedającym najwięcej problemów omówi Marcin Błaszyk z Kancelaria Leśkiewicz Jarosiński Błaszyk. O metodach na dodanie z zewnątrz mocy do biznesu, pracy z korporacjami, budowaniu partnerstw, globalizacji, budowaniu kapitału i szukaniu inspiracji z zewnątrz opowie Grzegorz Albreht – niezależny doradca i mentor.

Więcej informacji, pełna agenda oraz możliwość rezerwacji biletów na stronie kongres-ehandlu.pl

POLECANE WYDAWNICTWA

NEWSLETTER

Zapisz się na darmowy newsletter. Najnowsze informacje z branży PR.

WYDARZENIA

ZALOGUJ SIĘ

NEWSLINE POLECA

SZKOLENIA

Newsline.pl 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka Cookies
powered by edito cms
realizacja ideo,
0